Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Segíts kérlek?! Van valami baj.

Segíts kérlek?! Van valami baj.

Figyelt kérdés
Van egy haldokló teknősőm nagyon szeretem már nagyon régóta megvan... De mostanában alig akar enni meg ilyenek azt mondták hogy megfog halni. Nagyon gáz lenne ha meghallna és én belesütném a Szilvásbuktába vagy esetleg Pálinkát főzni belőle?
2011. máj. 10. 19:54
 1/10 A kérdező kommentje:
*főznék
2011. máj. 10. 19:55
 2/10 Bugtard válasza:
lehet belőle pálinkát főzni??? o.O vagy ez hogy van a buktát meg akarnád enni vagy abban eltemetni? ez nekem valahogy nem stimmel, nagyon szereted, régóta megvan és szeretnéd MEGENNI???
2011. máj. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
lehet... igen így csináltuk ezt a nagyapámmal is... csak őt nem szilvás buktába hanem almás pitébe...
2011. máj. 10. 20:03
 4/10 Bugtard válasza:
xD szóval hülyéskedsz
2011. máj. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ááá één sohaa? XD nah jó egy picit xd
2011. máj. 10. 20:14
 6/10 Neménvagyokaz ***** válasza:
Szerintem süsd bele egy részét a buktába és a maradékból főzz pálinkát.
2011. máj. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi erre nem is gondoltam o.O
2011. máj. 11. 16:02
 8/10 anonim ***** válasza:
Buktába???? Nehogy bele tedd buktába!!! Látszik hogy mág pálinkát nem csináltatok teknősből. A legfinomabb az Amboniai szelenceteknős pálesz! Annak van a legjbb íze. Csak sokáig kell érlelni a teknőst. Pincében. Kell neki a hűvös hely, mert úgy lassabban oszlik. Ettől lesz zamatos. De ha Kínai lágyhéjúteknőst szerzel és azt kevered rízzsel, az sem rossz! Csak azt meg kifejezetten a napra kell tenni. Remélem sokat tudtam segíteni. >.<
2011. máj. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A teknőspáleszt a teknős páncéljából a legjobb inni, úgy érződik az igazi zamat...


Pitébeee?? Hüllye vagy fijjam? Há' teknőspizzáról nem hallottál??? Legfeljebb fasírtot csinálj belőle, te állat, és ha nem adsz belőle, bezárlak a bosszúszomjas tekik közé... XD

2011. máj. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja a tekipálesz királyság,de nekem nagyanyám csirkepáleszt szokott főzni! :))
2011. máj. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!