Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Április 1-ja van. Ki hogyan...

Április 1-ja van. Ki hogyan viccelte meg barátait, szüleit, kedvesét? Vagy hogyan fogja, hogy ha még nem történt meg?

Figyelt kérdés
18/L
2011. ápr. 1. 15:42
 1/6 M@x ***** válasza:

Hát nekünk volt egy órarendünk:

1. Angol: teremcsere, vittem takarót és elaludtam. órán

2. Töri: Körbe tettük a padokat, középre a tanári asztalt és úgy tanultunk. Én meg vettem a pólóm alá meg a nadrágom alá még egyet mindegyikből és kikéreckedtem WC-re és ott átöltöztem.

3. Egészségtan: Lefeküdtünk a földre mintha meghaltunk volna.

4. Tesi: Öltözőt cseréltünk (fiúk-lányok), aztán elbújtunk a teremben. Majd játszottunk én meg összekötöztem a cipőfűzőket. Volt is szidás! :D

+ Kicseréltük a krétát gyurmára meg a többi krétát eltettük. És egész nap a körben ülve tanultunk. Bevittem a fakígyómat (Bobot xD) és azt mindig letettem a tanári asztalra, meg az irodába.

2011. ápr. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát mi rengeteg dolgot csináltunk :D levettük a táblát a falról, elrejtettük hátul letakartuk és azt mondtuk hogy ellopták. Be szigetelő szalagoztuk az ajtót mivel kifelé nyílik és aki belép egyből bele ragad, magán akcióba kezdtünk pár o.társammal, a folyosón ahol van a termünk beszappanoztuk a kilincseket, és szappannal wc papírt ragasztottunk az ajtókra, de persze lebuktunk mert visszanézték kamerán és irány az igazgató. XD, elbújtunk az aulába, majd összekötöztük a kezünket, beragasztottuk a szánkat és ilyen fekete kabátot terítettünk a fejünkre és azt mondtuk hogy elraboltak az arabok :D Nagyjából ennyi :D
2011. ápr. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi egy játék pokot raktunk német orán székhez.Tanár 20 perc mulva vette észre, olyat sikitott ora közepén h azhittem le fostam a bokámat..mi jobban megijdetunk mint ő szal kicsit vissza fele sült el xDD
2011. ápr. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Aztamindenit! :)) Várok még storykat! :))
2011. ápr. 1. 19:34
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi ezeket csináltuk:

1.óra: Itt kiosztottuk a fiúknak az ajándékukat [tanga+csoki], ők meg egész órán azzal szórakoztak.

2.óra: Termet cseréltünk az egyik 8.-os osztállyal [mi 7.-esek vagyunk], aztán a tanár ment be hozzájuk, nagyon meglepődött, viszont aztán ugye ők megmondták, hogy mi hol vagyunk, így átjött hozzánk, és a másik teremben tartottuk meg az órát. De a másik osztálynak meg ugye jött be az osztályfőnökük, hogy megtartsa az órát. Eléggé meglepődtünk. Aztán mivel nem cseréltük vissza a termeket, azon röhögtünk, hogy nem is a mi tanárunkkal, hanem az övékével b.sztunk ki, mert dióhéját tettünk a tanári szék lábai alá, + beszappanoztuk a táblát. :))

3.óra: 2 gyerek elbújt a szekrénybe, aztán miután kb 5 perc eltelt az órából kijöttek, és mondták, hogy: Elnézést, Narniában jártunk! [ezt ezen az oldalon olvastam, muszáj volt megcsinálnunk nekünk is!! :D] Kicsit lelettünk cs.szve a tábla miatt...

4.óra: Hátra mentünk a terembe, és mikor a tanár bejött, akkor az egyik gyerek elkezdett avval a kis fújós izével, amivel újévkor szoktak ünnepelni "sípolni", és mi meg azt kiabáltuk, hogy hajrá újpest, a végén meg azt, hogy góóóól. [a tanár útálja az újpesti csapatot, és "haragudni" szokott ha azt emlegetjük] Aztán lecs.szett minket nagyon a szappanos tábla miatt.

5.óra: Kémia volt, úgyhogy bementünk a terembe, a padok alá bújtunk, és mikor bejött a tanár akkor kiugrottunk, + nem vittük be a felszerelést azzal a kifogással, hogy az ofő azt mondta tegnap, hogy nem lesz ma kémiánk, mivel a tanárnő elutazik valahova, de valamelyik tanár szólt ma nekünk, hogy lesz kémia.

Lett volna még 2 óránk, de haza lettünk engedve.

Amúgy az volt még egy másik tervünk, hogy 1.órára nem megyünk be, hanem kint leszünk az udvaron, csak páran elkezdtek pattogni, hogy ők nem akarnak 1est kapni. [mivel mondtuk fel fejből a verset, amit meg kellett tanulni]

Ja, és azt is csináltuk még, hogy én vittem 3 fajta hajszínezőt [spray formában], és az egész osztálynak befújtuk színesre a haját, + aztán átjött az a 8.-os osztály, akikkel termet cseréltünk, és az ő hajukat is befújtuk. :))

Azért csináltuk ezt, hogy az ofő kiakadjon, de abból nem lett semmi, helyette a fizikatanár volt kiakadva. xD


14/L [7.]

2011. ápr. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az egyik óra előtt át akartuk állítani a teremben lévő órát, hogy a tanár hamarabb fejezze be az órát. Pechünk volt, mert éppen akkor jött be és észrevette. Viszont az a tanár, aki a következő órát tartotta az bedőlt a trükknek. De amikor (az óra vége előtt negyed órával) be akarta fejezni az órát, valaki elmondta neki hogy mi történt. Amikor az ofő bejött órát tartani, és mondta hogy üljünk le, állva maradtunk. Azt terveztük, hogy kimegyünk a teremből, de észrevette. Ezzel sikerült felidegesítenünk, mert nem volt jó hangulatban.

Tavaly ilyenkor (ezt nem mi csináltuk) papírokat ragasztottak az egyik tanár kocsijára.

15/L

2011. ápr. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!