Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Én vagyok a Kaszás. Miért...

Én vagyok a Kaszás. Miért féltek tőlem?

Figyelt kérdés
2011. febr. 24. 11:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
53%
Tibikém, nagyon sz@r a legutóbbi számod...
2011. febr. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
..mert ki tudja, hová viszel..és mit csinálsz a kaszáddal..jujj
2011. febr. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Ajjajj...Jucus,hát nem megmondtam Neked ezerszer,hogy ne mutatkozz ilyen oldalakon,mert a főnővér itt is figyel minket?!Ebből már nem magyarázod ki Magad Te sem...:(
2011. febr. 24. 11:27
 4/21 A kérdező kommentje:
Erzsike néni,Magát nem tervezem elszállítani sehová,de ha gondolja,akkor a fülszőrzetét megigazíthatom a kaszámmal.
2011. febr. 24. 11:33
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Én nem félek tőled. Írtam is egy kis verset, hogy amikor jössz, ne vigyél a másvilágra.


Mikor eljön a Kaszás,

kezében lesz egy kasza,

csak remélni tudom én,

kasza helyett lesz fa@a

Ne egy éles pengével

vágja el a nyakamat,

hanem vastag falloszával

dugja meg a lyukamat.

:D

2011. febr. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 szamóca. ***** válasza:
100%
nem félek ha gyorsan és fájdalommentesen csinálod:D
2011. febr. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Ó Te drága mondoshawan!


Szívhez szóló szeretetteljes szellemi szüleményed szinte szakorvoshoz szédített...


Javaslom Neked is,hogy gondolkozz el az operáción!:D Erzsike néni és Jucus se bánta meg,hogy Szamócáról ne is beszéljünk,de nem mindenki képes egy gyümölcs lelkivilágával ép ésszel kijutni a sok fehérköpenyes karmai közül.


Szamóca,felnézek Rád,megnyugodhatsz,nem fog fájni.:)

2011. febr. 24. 11:58
 8/21 anonim ***** válasza:
Jajj, télleg itt az idő..már itt is láccik, hogy néni vagyok???igaz, nem Erzsike...nyamnyam..
2011. febr. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 szamóca. ***** válasza:

nahamég fel is nézel rám akkor még le is sz.arhatlak.

de ez a nefélj nem fog fájni kicsit olyan cukrosbácsis volt.:D kis perverz kaszásocska hhhhmm

2011. febr. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Persze,hogy látszik,kedves Erzsike néni.Mondjuk,először akkor kezdtem sejteni a dolgot,mikor el tetszett mesélni nekem...és be kell vallanom,hallgatóztam közben...szóval mind a ketten hallottam az igazságot,ami feljogosít mostan arra,hogy ide leírjam...
2011. febr. 24. 12:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!