Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Akartok nevetni? (Kérdésed...

Akartok nevetni? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Akkor ezt ajánlom: [link]

még mindíg nevetek =)).


2011. jan. 30. 19:29
 1/9 Zsebibaba. válasza:
Úrissten.xd
2011. jan. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nagyon beteg xd

gratulálok a 13 éves lányoknak..arról nem is beszélve, hogy az egyik szeksz-nek írja xd

2011. jan. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"Feltűnően csinos lány vagyok és tetszik nekem egy fiú. Az egész suli K-nak tart, pedig én csak azt engedem, hogy fogdossák a fenekem. Előtte is szoktam rázni a fenekem, mutogatom a bugyim és nagyon jó cuccokata veszek fel, mégsem szeret. Nagyon kétségbe vagyok esve. A másik gondom az, hogy megjött és félek, hogy a szüleim rá fognak kényszeríteni a tamponra."


Ez ami a vicces volt, a többi inkább szomorú, ezért van ennyi abortusz is...... én ezen nem nevetnék -.-

2011. jan. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"15 éves srác vagyok, és nem értem igazán a saját gondolataimat. Van egy lány az osztályban, aki nem egy nagy szám, nem egy bombázó, de eddig azokra buktam. Aztán rájöttem, hogy nem az számít, mert lehet egy lány akár csúnya is, mégis kedves és szeretnivaló, ugyanakkor lehet bombázó, mégis tahó. Szóval az a lány nagyon kedves és lehet vele beszélgetni. Mostanában, amikor ránézek, egyre szebbnek látom és nem tudom, hogy ez szerelem-e, vagy csak futó érzelem. Kérlek, segítsetek nekem, ha szerelem, mit tegyek?"


ez megy aranyos :)

2011. jan. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
csicskások
2011. jan. 31. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
annyit nevettettetek hogy már nem birom nevetés nélkül.
2011. jan. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Móókuci válasza:

Ha ezek a kérdések,gondok tényleg komolyak, kezdek megijedni. Ez már fáj :D

16-L

2011. jan. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Jason Becker ***** válasza:

Hát ez valami embertelen! Jövőnk zálogai nyomulnak...

Mondanom sem kell, az egész család kiborult itthon...

2011. jan. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
gyaaa xDDDD
2011. jan. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!