Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hivatalos idegen észlelés a...

Hivatalos idegen észlelés a NASA-tól! (? )

Figyelt kérdés

Én nagyon meglepödtem, hogy mennyi intelligensnek tünik ez az idegen faj... Vajon melyik bolygóról származik és mi az a fura eszköz a kezében?

[link]


2010. dec. 2. 10:17
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Sztem ez kamu!!!
2010. dec. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Hát egymás közt csak fugalikáknak hívjuk magunkat, de a primitív emberiség kuponkadáloknak hívnak, de mit is várhatnánk tölük... :S
2010. dec. 2. 10:44
 13/29 Nostro the overlord ***** válasza:
Óóóó és hogyan szaporodtok? Megfogadtam, ha találkozok egy földönkívülivel akkor megkérdem!
2010. dec. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

Na ez már egy bonyolultabb kérdés... A szaporodásunk csak egy másik faj segítségével jöhet létre, mert szükségünk van egy üres elmére (ezért is barátkozunk az emberekkel). Rácsatlakozunk gondolatban az üres elmére és feltöltjük perverz gondolatokkal, ezután a kiválasztott fajnak megfelelö szaporodást elösegítö szervnek segítségével átvesszük a tudást.

Viszont egy ideje már kihalófélben voltunk, mert nem volt elég ihlet, viszont mióta megismertük az emberiséget, azóta nincs probléma.

2010. dec. 2. 10:49
 15/29 Nostro the overlord ***** válasza:
És te tényleg ilyen faj vagy? Ha igen akkor kipróbálod velem?
2010. dec. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Hát ha elég üres a fejed akkor menni fog ^.^
2010. dec. 2. 10:54
 17/29 Nostro the overlord ***** válasza:
Hát alapjáraton nem vagyok hülye... a szép kidolgozott testet nem értékelitek?
2010. dec. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Csak a saját fajunk testét értékeljük, nálatok csak az elme számít, ilyen a fajunk :S
2010. dec. 2. 10:57
 19/29 Nostro the overlord ***** válasza:
Jó értem felfogtam... és merre száltatok le? Legalább békés megyében?
2010. dec. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Nostro ne higgy neki sztem ez nem is földönkívüli :S
2010. dec. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!