Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hivatalos idegen észlelés a...

Hivatalos idegen észlelés a NASA-tól! (? )

Figyelt kérdés

Én nagyon meglepödtem, hogy mennyi intelligensnek tünik ez az idegen faj... Vajon melyik bolygóról származik és mi az a fura eszköz a kezében?

[link]


2010. dec. 2. 10:17
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Nem is mindig jelenik meg, a NASA próbálja leszedni a bizonyítékot a netröl, de feltették ide is: [link]
2010. dec. 2. 10:24
 2/29 Nostro the overlord ***** válasza:
Nem tudom de szerintem veszélyes! Még a mellét sem látom normálisan mert Józsi bá pont kitakarja!
2010. dec. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

:DDDDDDD

Józsi bá az idegen :S

2010. dec. 2. 10:29
 4/29 Nostro the overlord ***** válasza:
Hát neked lehet, de én ismerem. Elég rég borotválkozott meg de amúgy kedves. De most a földönkívüli a lényeg! Nézd hogy vicsorog biztos támadni készül!
2010. dec. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
De én is abba a fajba tartozok, mint a vicsorító idegen, akkor veszélyes vagyok?:S
2010. dec. 2. 10:34
 6/29 Nostro the overlord ***** válasza:
Mi nemár! Mesélnél a civilizációdról? Mikor jöttél ide? Ugye nem vagy veszélyes?
2010. dec. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim válasza:

Most komolyan,mi ez?ott látom a csuklójánál,hogy ez egy jelmez,ugyan is a kezén kesztyű van :D...

mÁSIK "HÁTBORZONGATÓ" KÉPET KÉRÜNK :)

2010. dec. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 Nostro the overlord ***** válasza:
Ez igenis hátborzongató! Sohasem hittem, hogy léteznek ilyen szörnyetegek! Te Jézus Istenem! Ennek lóg ki valami a füléből!
2010. dec. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Ez hivatalos infó! Ne kérdöjelezd meg utolsó vagy eljönnek érted!


Nostro: Hát csak akkor vagyunk veszélyesek ha nincs lehajtva a wc ülöke, de akkor nagyon tudunk vicsorítani... egyébként békés faj vagyunk :D

2010. dec. 2. 10:40
 10/29 Nostro the overlord ***** válasza:
És hogy nevezitek magatokat? Csaknem ti vagytok a plejádok?
2010. dec. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!