Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Debrecen ugye 6. kerületben van?

Debrecen ugye 6. kerületben van?

Figyelt kérdés

Nézegetem itt Budapest-VI. kerületi álláshirdetéseket, és egyszercsak feldob egy debreceni hirdetést a kereső. Mondom "Az konkrét." Debrecen konkrétan a 6. kerületben van? Mikor költözött át oda?

:"D XD



tegnap 13:01
A kérdező szavazást indított:
Tegnap
Semmikor
Még egyelőre nem, de tervbe' van
Nem tudok erről semmit.
Másik válasz.
4 szavazat
 1/6 A kérdező kommentje:

Elnézést az összes tudatlanságomért. ♥

True sztori egyébként. :) Egy weboldalon, munkaportálon belül rámentem, hogy csak a 6. kerületiek legyenek ott, erre volt ott mindenféle egyéb helyszín is. :) ♥ ♥

tegnap 13:02
 2/6 A kérdező kommentje:
Főleg egyébként Budapesten lévő egyéb területeket dobott ki, meg pest megyei egyéb helyeket; de Debrecen volt a legszembetűnőbb; mer' mondom: "Ez nem itt van". :) Arra már azér' rácsodálkoztam. :)
tegnap 13:21
 3/6 A kérdező kommentje:
♥ ♥
tegnap 13:21
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak te jársz így, mikor megtaláltam az ideális állást, kiderült, hogy Pesten van. Pedig nem így volt beállítva a kereső.
tegnap 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Debrecen az egy kolbász és én az Örs vezér térnél ettem egy debrecenit, de az nem a hatodik kerület, szóval nem, hacsak nem bővítették ki a kerületet, mert olvastam, hogy a polgármester bővíteni akar.
tegnap 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Majdnem.

Szombathely vármégyen található, azzon belül Új-Mexikó államban található a 7,5. kerület híres kútjánál Sopron mellett.

tegnap 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!