Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Volt valami ilyen elszólásotok...

Volt valami ilyen elszólásotok, amikor az eredeti szó helyett valami tök mást jelentő dolgot mondtatok?

Figyelt kérdés

pl. nekem rémlik,mintha még kiskoromban egyszer játszottunk volna anyával, és akkor valami olyan volt,hogy az egyik figura elvitte valahova a másikat kocsival, és akkor én azt mondtam volna "Kössz a fuvart" helyett, hogy " Kössz a szivart", és anya kijavított.

Meg még itt Gyakorin egyszer egy kommentbe írtam,hogy "megvédeni a kondér becsületét",és akkor rám szóltak,hogy az mundér.

:)


Nektek, vagy ismerősötöknek volt ilyen mellészólása?

:) Ha volt, kérlek, írjátok meg kommentben! :)



tegnap 18:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Gyerekkoromban sokáig azt hittem, hogy a lomtalanítás az lombtalanítás. Évekig így mondtam, mire feltűnt a szüleimnek. Kicsit csodálkoztam, hogy miért tavasszal csinálják. 😂

Miután megnéztem az Ace Venturát, azt hittem, hogy a "pancser" szó valami menőt jelent. Pl de király helyett mondtam, hogy de pancser.

tegnap 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csak felnőttként tudtam meg, hogy nem tejhatalom, hanem teljhatalom.
tegnap 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!