Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Megy-e kamion a közeli jövóben...

Kakukjenci kérdése:

Megy-e kamion a közeli jövóben Svédországba, aki elvinne egy kiszuperált baleset helyszinelő nyugdíjas zsarut?

Figyelt kérdés
Meghívott egy oslói család vacsorára, mert megmentettem a házasságukat egy jótanáccsal. Van olyan kamionos aki elfogadna néhány vezetéstechnikai jótanácsot, pl. a Tiszaszőlősi, aki negyed órát forgolódott egy zsákutcában, majdnem levert valamit, amikor egyenesbe állt a csomópontban és megkérdezte, hogy most mit csináljon. Én mint közlekedési rendör, megszegtem azt a törvényt, hogy nem helyezhetem magam többé szolgálatba, megfogtam a forgalmat és oda kiálltottam neki, hogy tolasson most elengedett kormánnyal 30 métert, aztán gondold ki merre kell menned. Ügy tett és egy percen belül megindult Tiszaszőlősön az élet. Lehet, hogy tudok valamit???

#Kajára ne legyen gondod, tudok főzni spiritusz főzőn!!!
szept. 16. 00:00
A kérdező szavazást indított:
A kamionosok küldjenek önéletrajzot, az első elvihet.
Az a becsípődésem, hogy rádió vagyok, amin nincs kikapcsoló gomb.
Nem is igaz, csak ébren beszélek.
8 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne menj oszlóba!
szept. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Verdoroszlóba!
szept. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Mansour ***** válasza:
Én mennék csak még nem tudok kamiont vezetni, meg nincs is kamionom, így nem is fogok tudni megtanulni. Rollerrel nem lesz jó? Felváltva lökdöshetnénk és akkor nem fáradunk el annyira. Káposztát vigyünk meg Kinder Buenot, mert azt szeretem. Meg gumicukrot is, spirituszfőzőbe megfőzhetjük. Ha Oroszországon és Finnországon keresztül kerülünk, akkor a kompot is megspórolhatjuk. Én Rudolfa rénszarvassal meg Findus macskával szeretnék leginkább találkozni, szerintem Svédországba élnek ők.
szept. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
"Oszkárral Oslóba"
szept. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!