Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » R2-D2 leszbikus voltát azért...

R2-D2 leszbikus voltát azért nem merték felvállalni, mert a '70-es években eléggé homofób volt a világ?

Figyelt kérdés

Már annak idején is furcsán néztem R2-D2 felemás színben pompázó lábszárát. Egy hetero nem venne fel ilyen ellenkező színben rikító lábbelit. Mindig fura visszahúzódó volt a lénye. Ha a társadalomban láttam volna ilyen tutira azt mondtam volna ez leszbikus. Az az igazság hogy C-3PO is eléggé meleg jelenség. De mivel eléggé bináris voltam és hímsoviniszta irányban terelt az akkori teenager szubkultúra nem tudatosodott velem az igazság. A hetero kirekesztő hímsovinizmus egyénre gyakorolt hatása elnyomta a bennünk burjánzó, kitörni készülő sokszínű önazonosságot



C-3PO is meleg, R2-D2 pedig leszbikus volt [link]



jún. 7. 16:06
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
91%
A Disney-től semmi mást nem is lehetett várni, mint hogy az ideológiai harcuk egyik zászlóshajója lesz a SW-univerzum.
jún. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes.

Én nem tulajdonítok jelentőséget neki.

Én úgy nézem tovább a kedvenc film sorozatomat ,ahogyan eddig is.


Mondjuk azt nem tudom,nem értem ,hogy egy robot vagy droid élettelen elvileg érzelmektől mentes szerkezett ,hogyan lehet leszbikus egyáltalán ,hogyan lehet az ,hogy érez,vágyodik valamire ,mint szexualitás és az azon belül lévő dolgokra.

aug. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
XD
aug. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy robotnak nincs neme akkor a Terminator 3-ban miert volt ferfi meg noi robot?
aug. 29. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
100%
R2-D2...lány?????🤯🤯🤯
szept. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet lany se fiu
szept. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
A robot semleges nemű. Itt droidokrol beszélünk. Droid, droidina. R2D2 asztrodroid volt, nem asztrodroidina, szóval férfi volt. Az új reményben egyenként volt egy romantikus rész, amikor a jawaktol Owenék megvasaroltak őket, akkor volt egy piros droid, aki "felaldozta" magát azért, hogy R2D2 elmehessen a jawaktol
szept. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Érdemes megnezni angolul 3-CPO HE ként hivatkozik rá, nem SHEként.
szept. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Van kukija? Akkor kukis nő 😂🤣
szept. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

De utalom amikor robotokat emberi erzesekkel ruhaznak fel

Johogy nem mar dugni is fognak

szept. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!