Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » R2-D2 leszbikus voltát azért...

R2-D2 leszbikus voltát azért nem merték felvállalni, mert a '70-es években eléggé homofób volt a világ?

Figyelt kérdés

Már annak idején is furcsán néztem R2-D2 felemás színben pompázó lábszárát. Egy hetero nem venne fel ilyen ellenkező színben rikító lábbelit. Mindig fura visszahúzódó volt a lénye. Ha a társadalomban láttam volna ilyen tutira azt mondtam volna ez leszbikus. Az az igazság hogy C-3PO is eléggé meleg jelenség. De mivel eléggé bináris voltam és hímsoviniszta irányban terelt az akkori teenager szubkultúra nem tudatosodott velem az igazság. A hetero kirekesztő hímsovinizmus egyénre gyakorolt hatása elnyomta a bennünk burjánzó, kitörni készülő sokszínű önazonosságot



C-3PO is meleg, R2-D2 pedig leszbikus volt [link]



jún. 7. 16:06
A kérdező szavazást indított:
Igen. Akkor még a társadalom nem volt elég befogadó ideológiailag nyitott társadalmakra
Nem voltak tudatában az alkotók sem R2-D2, C3PO identitásával
Az utókori nemi szerepek fejlődése tette ilyen nembináris jelenséggé R2-D2 és 3PC-t
más beírom....
12 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
39%
Nagyon szomorú, hogy a Star Warst is tönkretette az LMBTQP-propaganda.
jún. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
86%
Robotok nem lehetnek melegek.
jún. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
25%
R2D2-őt az a csavart szarvú szőrös d.gta a színpad mögött, c3po-ról meg a film kedvéért leszerelték a 30 centis króm-vanádium bránert.
jún. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
2 Ne haragudj, de ez egy erőltetett hímsoviniszta bináris elképzelés. Miért akarok a robotokra erőltetni a kirekesztő ideológiádat? Had döntsék el ők mik akarnak lenni
jún. 7. 16:43
 5/22 MDaniel98 ***** válasza:
76%
Most komolyan egy robotról beszélünk?:)
jún. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
68%
A robotika 3 törvénye szerint a robot engedelmeskedik nekem, tehát ha azt mondom neki, hogy nem homokos, akkor nem homokos.
jún. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

6

1.Te vagy R2d2 gazdája?

2. Mi van ha nem mondott semmit a genderjéről?

3. Mi van ha azt mondta legyen leszbikus?

4. Mi van ha fellázadt r2?

....

jún. 7. 17:31
 8/22 HakapiszikMatyi ***** válasza:
71%
Tutira, mert kicsinyítve olyan, mint egy tampon.
jún. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

C-3PO azért meleg, mert nem pasztázták újra és így túlmelegszik.

A kis hajdú centrifugáról meg azt sem tudtam hogy nőnemű egyed. Miről lehet felismerni? R2-esek ivari kétalakúságában nem vagyok járatos.

jún. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
De R2 nem lehet meleg, mivel az összes űrhajót meg szokta bizgerálni az izéjével, az űrhajókról pedig köztudott, hogy nőneműek.
jún. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!