Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A Halál munkaeszközét miért...

A Halál munkaeszközét miért nem cserélik le modernebb kasszára?

Figyelt kérdés
2023. aug. 25. 18:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Mert egy motoroskasza nem mutat olyan jól. Bár, a heveder miatt könnyebb lenne cipelni
2023. aug. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Na ugye
2023. aug. 25. 21:16
 3/20 anonim ***** válasza:
A kézi kaszát vállon könnyebb szállítani, mint egy motoros kaszát bármilyen hevederrel
2023. aug. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Már rég kitalálták, csak még nem tudott alkalmazkodni hozzá. Úgy hívják, hogy láncfűrész, csak nem tudja beindítani. Pedig igyekeztünk jópár horrorfilmben ábrázolva ötleteket adni neki.
2023. aug. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Motoros kaszát akkor használ (maximum), amikor hirtelen hal meg sok ember. Egyébként elég a normál kasza. NE akard, hogy modernizálja, mert az Öreg jobban tudja mi, és mikor kell.
2023. aug. 26. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Ugyan már ,fogadok h egyikőtök se fogott még kaszát a kezébe, nem h hevederezzetek.:))

Sokan szerintem már a kalapácsot is fordítva fognák meg.

2023. aug. 26. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
#6 Én azért ráb*sznék egy isteneset az ujjacskádra egy helyesen megfogott fékilós kalapáccsal. Utána megfenyegetnélek sarlóval is.:D
2023. aug. 26. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Ez tiszta Kofi Hoós
2023. aug. 26. 07:54
 9/20 anonim ***** válasza:

7. Ja én meg csak úgy hagyom magamat,h ezt mind megtedd velem.:D

Te trotli.

2023. aug. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
#9 Én ugyan nem kérdezek, a cicaharc pedig nem az én művészetem, vannak annál komolyabb dolgok is. Például a vadmacskaharc.:D Illetve kikérem magamnak, én ugyan nem vagyok trolibusz, legfeljebb Superbus, és nem is szeretnék az lenni.
2023. aug. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!