Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Melyik a világ leggyorsabb...

Melyik a világ leggyorsabb körútja?

Figyelt kérdés
Írország-Elefántcsontpart körút, mert csak át kell futni a zászló másik oldalára.

2023. jún. 27. 14:06
 1/8 anonim ***** válasza:
35%

Nem t'om, a Cern elég szimpi sebességet tud, csak ne akkor szállj be, amikor a részecskék még futnak.

Nálam második helyezettek a ceglédi pötty körforgalmak. Igazi kör út!

2023. jún. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én azt hittem, a kengyelfutó gyalogkörút az.
2023. jún. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%

O

OoOoOoOOOOOOOOOOOOO

2023. jún. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az általam ismert körutak közül egyik sem tud mozogni :(
2023. jún. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

"Én azt hittem, a kengyelfutó gyalogkörút az."


Lóci, tükör!

2023. jún. 29. 10:14
 6/8 anonim ***** válasza:

Igenis, Gazdám! Azonnal beszerzem a kívánt tükröt, amint Őméltósága pályázatot ír ki rá hogy megnyerhessem. Nagyjából kétszázötven milliárd forintot szeretnék kérni nagy tisztelettel Őméltóságától a tükör beszerzésére, Európai Uniós pénzekből átcsoportosítva, Állami beruházás keretein belül, és ha nem jelentene problémát Őméltóságának, akkor további négyszázötven millió forintot elvinnék még pluszban csak úgy grátisz az Andinak, mert sajnos nagyon jó lökhárítókkal -és futóművel rendelkezik, de iszonyatosan sokba kerül a fenntartása.


Köszönöm szépen, Gazdám! A kívánt tükör hamarosan, legkésőbb 2050–re a rendelkezésére áll!

2023. jún. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Oui.
febr. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ennyi, tesó!
márc. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!