Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi a lényeg ebben a viccben?

Mi a lényeg ebben a viccben?

Figyelt kérdés

Isten elhatározza, hogy nyaralni megy. Megkérdi az angyalokat, szerintük hová kéne mennie.

- Uram, talán menj a Marsra!

- Á, tízezer éve voltam ott. Borzasztó hely.

- Akkor talán menj a Plútóra!

- Voltam ott ötezer éve. Jó hely, de nagyon hideg van.

- Talán menj a Földre!

- Dehogyis, oda semmiképp! Kétezer éve is voltam ott, összejöttem egy názáreti csajjal, aztán emlékeztek mennyi bonyodalom lett belőle...


2010. szept. 9. 20:46
 1/10 anonim ***** válasza:
hogy megszületett jézus s lőn kereszténység:)
2010. szept. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

2000 éve:D vagyis az időszámítás kezdete óta, vagyis jézus születése:D názáreti csaj=mária:D aki a biblia szerint nem lehetett terhes, és jó idősen megtermékenyült magától, és megszületett jézus

a bonyodalom meg szerintem arra utal, hogy el van cseszve ez a világ

2010. szept. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
loool:D
2010. szept. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

a lenyeg az hogy ez egy tiz eves vicc mivel mar 2010 be vagyunk:))

amugy egesz jo:))

2010. szept. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
oks köszi szépen mindenkinek!
2010. szept. 9. 21:11
 6/10 A kérdező kommentje:

és ebben? ha tudja valaki lécci irja le.


Történt egyszer egy egyetemen, hogy az emberi nyál összetételét vizsgálták az ifjú orvostanhallgatók. A dolog úgy történt, hogy a mikroszkóp lencséje alá helyezett tárgylemezen helyet foglaló minta képét szép nagy formátumban kivetítették az első falra és a professzor az illusztráció segítségével magyarázott hosszasan. Egy idő után azonban - az anyag illékony volta miatt - újabb mintára volt szükség. A professzor megkérte az egyik csinos medikát, hogy legyen segítségére a hiányzó minta pótlásában.

A hölgy a felkérésnek maradéktalanul eleget tett, majd a mikroszkóp alá helyezték ismét a tárgylemezt. Na ezt a pillanatot a leányzó egy életre megjegyezte...

Ugyanis a kép közepén feltűnt egy jól felnagyított, vergődő, egysejtű ostoros...

A leányzó tűzvörösen, rohant ki az óráról, a professzor csak nézett utána egy kicsit, majd csak ennyit fűzött a dologhoz:

- Hát igen. Ideális körülmények között hetekig is elélnek...

2010. szept. 10. 18:01
 7/10 anonim válasza:
ostoros=sperma
2010. szept. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

jaaaajXDDD :DDDD

szal a csaj akitől ujabb mintát kért leszopott egy csávót, ésegykis spermácska maradt a szájában:DDDD

2010. szept. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm most már értem. köszi.
2010. szept. 12. 14:08
 10/10 anonim ***** válasza:
Paprikáskrumpli mákosguba izű teával
2010. szept. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!