Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hányadik kerületben születtél?

Hányadik kerületben születtél?

Figyelt kérdés

A naprendszerben lévő bolygók gravitációs hatása egy négyemeletes panelházéval egyenértékű.

Ha ez igaz a születésed körülményeinél a közelben lévő épületek a mérvadóak


2021. dec. 26. 23:31
A kérdező szavazást indított:
Kórház
Otthon
Budapest
Magyarország
VIII.
18 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:

Jót nevettem, köszi! 🤣


Az asztrológiát nem érdemes komolyan venni, persze iránymutatásnak érdekes, de a legtöbben azt se tudják mi az aszcendensük, anélkül meg nem sokat ér a tudás...


Egyszer mondta egy kollégám, hogy utálja a skorpiókat, mondom én szűz jegyű vagyok, skorpió aszcendessel. Válasz: Na nem mintha amúgy kedvelnélek... 😆


Nem a horoszkópom az oka, hanem mert semmi közös nincs bennünk, lehetnék bármi, akkor se lenne, és akkor is zavarná, ha levegőt veszek kb. 🙄


Nem kell komolyan venni, nincsenek jó vagy rossz csillagjegyek, emberek vannak. A két legjobb barátnőm horoszkóp alapján nem is lehetne a barátom...

2021. dec. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%

Melyik évszakban születtél?


A) Március


B) Napos


c) 1992


D) 12 °C


E) Tavasz

2021. dec. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Későn jöttem rá Arra hogy nem tudom beleírni a szavazásban az összes kerületet és az összes megyét
2021. dec. 27. 00:41
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Én meg későn jöttem rá, hogy nincsen öt évszak. xD
2021. dec. 27. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Valahol Budapesten, mittudoménmár hanyadik kerületben, nem vagyok budapesti.
2021. dec. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miskócon
2022. jan. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!