Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ha szürke cicát szeretnék,...

Ha szürke cicát szeretnék, akkor a fehéret és feketét kell pároztatni?

Figyelt kérdés
Így szürkék lesznek?
2021. okt. 20. 21:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Előbb: Állatok » Macskák

Most: Egyéb kérdések » Humor » ez már elmagyaráz mindent :)

2021. okt. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nem, hanem nekem egyszer sikerült lila és zöld párosításával. A két lila akiket összeengedtem , fiúk voltak; a két zöld akiket összeengedtem pedig lányok.
2021. okt. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

#6


Akkor két feketének simán születhet hófehér közjószága, ha az egyik őse közt volt fehér?

2021. okt. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
#13 ha valamelyik közeli felmenője hófehér, akkor igen. Minél közelibb felmenő, annál valószínűbb hogy vissza is üthet, de nem garancia. Viszont ez már külön szakmai tudást kíván, hogy ha pl színre akarnak tenyészteni akkor azt mint és hogyan. Viszont ez a legrosszabb tenyésztési mód, ha a színre mennek (nincs is remélem ilyen)
2021. okt. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Hát ha messzíről figyeled, szürke lesz.

Amúgy ha vizipacival pároztatod a macskát 50 % az esély rá ,hogy szűkre lesz.

2021. okt. 21. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Így van! És most takarodj aludni,a fenébe is! Csak az igazgatói intődről nem meséltél,ugye?

Tiszta apja....

2021. okt. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
5ösön nagyon nevettem :D míg állatok kategóriában volt addig toporzékol de amint humor azonnal csend van
2021. okt. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!