Igaz a hír, hogy a Fidesz terheléses támadást intézett a Facebook ellen, hogy ezzel is ellehetetlenítse az előválasztást?
Figyelt kérdés
2021. okt. 4. 21:42
2/8 anonim 



válasza:





a fidesz ehhez béna, esetleg a 486-os gépet a sarokban le tudja DDOS-olni
4/8 anonim 



válasza:





a fideszesek ezt IS elhiszik, ezért se kéne ilyeneket kiírni:)
5/8 anonim 



válasza:





Szerintem ez a Soros volt! És ezúttal a szegény facebookozó nyugdíjasokat célozta meg az a szemtelen!!!
6/8 anonim 



válasza:





ugye tudod hogy az álhíreket büntetik?
8/8 anonim 



válasza:





Ez egy, aljas hazugsàg! A Fidesznek teljesen mindegy, melyik teljesen súlytalan,komolytalan alak lesz az ellenzèk èlèn.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!