Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A fene . Megint a konyhába...

A fene . Megint a konyhába fekszik egy hulla . Hogy tüntesem el?

Figyelt kérdés
Állandoan itt hagyja a maffia a szemetét... megint bedobtak egy hullát ... nem elég hogy büdös lesz töle a konyhába még valahogy el is kell tüntetnem. Van esetleg olyan aki tapasztaltabb ebben ? Mert én még nem nagyon tüntettem el hullát. Az adatok : felnöt fehér nö kb 180 magas 60 kg 30 év körüli.
2010. aug. 31. 08:18
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:

Értem köszi. Mért nem én dobtam be a hullát ?

A tipp elsö fele jo de a végén ez a rendörséges nem fekszik nekem :)

Szoval akkor sztem a szönyeget kihagyom de mondjuk 4-5 100L-es szemetzsákba beteszem aztán lecipelem a kocsiig utána egy követ a "csomagra" és a dunába dobom. Aztán elhuzok onnan egy kocsimosásra aztán haza.

A kocsit meg eladom a ruhákat elégetem a konyhát meg tényleg jol szagtalanitom.

Amugy már körülöte felmostam tehát már a szag nem olyan vészes , igaz én csak floraszeptel.

2010. aug. 31. 08:39
 12/37 anonim ***** válasza:
100%
jézusom, hát ti nagyon betegek vagytok :P xD de az ötlet jó :)
2010. aug. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:

Nézd ilyen bárkivel elöfordul... Szerintem sok normális ember járt már ugy hogy legalább egyszer el kellet tüntetnie egy hullát.

Pl.: egy idös házaspár ahol az egyik fél meghal de a nyugdijt tovvább felveszi rá és ugye a feleséget nem vihetti temetöbe igy eltünteti. Vagy ha megölöd a férfjed mert megvert... azt is el kell tüntetni. Szoval ez teljesen normális. Ilyen bárkivel elöfordul

2010. aug. 31. 08:44
 14/37 anonim válasza:
Ez kemény!Én szerintem nem ezen gondolkoznék hanem azon,hogy hogyan mossam ki a sz..t a gatyámból mert tutira összecsinálnám magam.
2010. aug. 31. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim válasza:
50%
Húzd a fürdőbe, rakd a kádba, keress egy fűrészt és darabold fel (kezek, lábak, fej). Hozz valami nagyobb szemetes zsákot és pakold bele, kösd le jó szorosan, hogy ne folyjon ki vér. Pakold a kocsi csomagterébe és vidd el egy folyóhoz, köss rá súlyt, és hajítsd valami mélyebb vízbe.
2010. aug. 31. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim válasza:

A fűrészes nem jó!Nehéz szétkapni egy embert!Voltál már disznóvágáson?

Nem muszáj a szőnyeg,ha a Dunába dobod!Az lemossa a DNSed mire horogra akad!

2010. aug. 31. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
100%
Menj ki egy nagyon távoli erdőbe vele, és ásd el legalább négy-öt méter mélyen egy szemeteszsákban. Csak gumikesztyűvel nyúlj hozzá, és a ruháidat utána égesd el.
2010. aug. 31. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
100%
kád+HCL
2010. aug. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim válasza:

Vidd ki az erdőbe,és ott HCL neki.Ne otthon csináld.

Honnan szerzel egy kád HCLt?

2010. aug. 31. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
asd el a kertbe.. most eyg darabig jo megoldas:P kesobb kiasod feldarabolod es odaadod a koborkutyaknak hogy zabaljanak:P vagy akar a vendegeidnek i feltalalhatod csak jol susd at! Xd
2010. aug. 31. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!