Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi a legjobb tanács, amit egy...

Mi a legjobb tanács, amit egy szerencsesütibe lehet írni?

Figyelt kérdés

2021. jan. 24. 00:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
30%
Szavazz a Fideszre
2021. jan. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
„Semmit sem csinálsz rosszul, ha senki sem tudja mit csinálsz."
2021. jan. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
A fehér krém nem tejből volt.
2021. jan. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Mindig légy önmagad. Kivéve, hogyha lehetsz Batman, mert akkor legyél Batman ! :) :) :)


Valaki valami ilyet is mondott még,hogy ne álmodd az életet, éld az álmodat


Meg szokták még mondani, hogy menő még,ha kitűzöl célokat magadnak.


Meg pl ha elengeded az elvárásaidat akkor nem fogsz tudni csalódni


Legyél türelmes másokhoz, hogy pl ne tudjanak "uralkodni rajtad" azáltal, hogy megengeded nekik,hogy kihozzanak téged a sodrodból.


Törekedjél mindig a legjobbat kihozni magadból, az adott lehetőségekhez képest. a legeslegjobbat. Szal képest azokhoz.


Ja meg hogy pl mind Isten gyermekei vagyunk, a Fennségesnek fiai (és lányai) mindahányan; meghogy nem lakozik Isten kézzel csinált templomokban, hanem bennünk van.--ezeket pl úgy tudom Jézus ♥ mondott ilyeneket. :)

2021. jan. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ja meg szal pl valaki így szokta mondani,hogy ne rágódj a multon, és ne aggódj a jövő miatt, a jelenben legyél ott; a jelenben legyél jelen, mert Isten a jelen lakója.

Meg hogy szal pl a jelenben tudod megalapozni a jövőt is egyébként.

És a jelen az, amiben teremteni tudnál, mertha pl folyton a múltban van az agyad, vagy a jövőben, akkor nem tudsz odakoncentrálni, hogy a jelenben alkoss , építs.

Ja meg szal hogy a múlt az már elmúlt, a jövő az meg még nincs. Szal kár abba feccölni az energiáid, ami még/már nincs. Tehát röviden, ami nincs.

2021. jan. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha jót akarsz magadnak,ne edd meg a sütit.
2021. jan. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
"ne egyél belőle,megkóstoltam,qva sz@r"
2021. jan. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
"Nem csirke volt"
2021. jan. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
“Lejárat dátuma: 2003.04.03. Jó étvágyat kívánunk!”
2021. jan. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer mondtak valami olyat, hogy Elszántság kérdése. :):) Tehát pl mondtam,hogy valamihez nincsne lelkierőm, és akkor erre mondták, hogy az az nem kifogás, én erre mondtam, hogy de az, maximum rossz; és akkor erre mondta az illető, hogy "Jó,hát igen." És akkor utána mondta, hogy elszántság kérdése. :):)
2021. jan. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!