Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Májusban lesz a barátnőm...

Májusban lesz a barátnőm születésnapja, szerintetek a három kedvence közül melyik autót vegyem meg neki?

Figyelt kérdés
Ferrari F40, McLaren F1 vagy Koenigsegg Agera RS. Nem kamu, ezért komoly válaszokat várok. Nekem egy Jaguar XJ220-am van, amivel maximálisan elégedett vagyok, de a fenti háromról nem sok mindent tudok (kényelem, biztonság, fogyasztás, stb).

2020. febr. 20. 01:05
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
30%
Magadnak vegyél autót. Ha neki veszel, lelép, de ha csak nálad ülhet bele, veled marad.
2020. febr. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 Wadmalac ***** válasza:
54%

Taycant vegyél neki.

Aztán röhögj együtt a kutasokkal ,amikor tuszkolja a konnektorba a benzinpisztolyt.

2020. febr. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Gazdag ember hogy lehet ennyire életképtelen?
2020. febr. 27. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Kamu. Aki ferrari f40 meg koenigseggben gondolkodik az nem fogja figyelni a fogyasztást.
2020. febr. 27. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 Wadmalac ***** válasza:
100%

1. akinek ennyi pénze van, nem GYK-n keres autóválasztási szakértőt.

2. a felsorolt típusokat átlagos sofőr nem is tudja biztonsággal vezetni

3. aki ilyet vesz, a fogyasztást lexarja, ha környezettudatosság miatt érdekelné, tényleg a Taycan-t venné.


Amúgy tényleg kételkedett bárki abban, hogy ez kamu kérdés?

2020. febr. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Persze hogy kamu, se barátnőm, se autóm nem volt soha. Ez a két dolog hasonló. Csak viszik a pénzt és semmi értelmük.
2020. febr. 27. 17:45
 17/22 Wadmalac ***** válasza:

"Ez a két dolog hasonló. Csak viszik a pénzt és semmi értelmük."


A "csak viszik a pénzt": stimmel

A "semmi értelmük": nem stimmel


Csak a második megértéséhez bele kell kóstolni a dologba. :)

2020. febr. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
66%

"se autó, se nő, mindkettő csak viszi a pénzt.."


Az életképtelen csóringer filozófiája.

2020. febr. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Nem vagyok csóró és életképtelennek sem tartom magam. Nem kizárt hogy majd veszek autót (most is tudnék, persze nem a fentieket) de be kell valljam magamnak, hogy semmi szükségem rá. Vidéken még talán lenne, de a tömegközlekedés eddig is mindig, mindenhova elvitt.

Komoly kapcsolatom még nem volt, viszont már annyi nővel voltam hogy két életre is kiéltem magam. Voltak olyanok akivel 1-2 éven át is kavartunk alkalmanként, viszont a komoly elköteleződés nem nekem való. Nem csak anyagilag fizetnék rá jobban (váláskor meg majd vinne mindent pl), hanem a szabadságom (beleértve a szexuális életet) is feláldozhatnám. Mindezeket egy nő miatt életem végéig? Ki van zárva.

2020. febr. 28. 17:34
 20/22 A kérdező kommentje:
Szóval mindkettő csak viszi a pénzt, ami hasznot adnak, az meg édeskevés.
2020. febr. 28. 17:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!