Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Vajon melyikük a jobb? Hien...

Vajon melyikük a jobb? Hien VS. Dundika?

Figyelt kérdés
Vajon egy tradicionális muay thai box meccsen, melyikük győzne, a vietnami tini pop énekes lányka, vagy a dúskeblű IQ-Fighter modell. Indokot is kérek. XD
2010. júl. 18. 08:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
sztem dundika mert leeresztené a mellét és hient abba becsomagolná és bedobná a dunába.....XD
2010. júl. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2010. júl. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

ezmosthogy? a címen szakadtam :D

egyébként dundika előnyben van, mert neki van melle, hien ezzel nem rendelkezik... de tudni kellene milyen az a tradicionális muay thai box xD

2010. aug. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Dundika... Légzsák bármikor elpattanhat és Hien esik Mutyajröcsögére :)
2010. aug. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Épp ittam, erre majdnem az orromon jött ki. XD
2010. aug. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Dundika, elkezdi pörgetni a mesztelen mellét és leüti vele hient
2010. aug. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Hien beleboxol egy erőset Dundika kannáiba, minek hatására azok kipukkanak, mint két lufi. Ezután egy erős fingáram csapással próbál lesújtani a kebleitől megfosztott Dundika, ám Hien visszaveri a támadást egy az ánuszrózsájából indított anál dugóval - pont szemöldökközépen csapja a zokogó Dundikát. Hien már röhög a markába, amikor Dundika hirtelen a háta mögé kerül, s egy óriási erejű ütést mér a fiatal lány lapockájára, majd nyakonönti azt forró, friss zöldborsófőzelékkel. Hien haláltusát vív a ringben a borsófőzelékkel, már-már kezdi feladni a harcot, amikor Dundikának perverz ötlete támad: még soha sem maszturbált egy borsófőzeléktől sikamlós, törékeny női háton - ettől úgy beindul a pajzán Dundika, hogy egy intenzív mozdulattal veti rá magát a vergődő vietnámi lányra, s hevesen nekikezd ördögi tervének beteljesítéséhez. Hien érzi, hogy ha most nem lép, akkor az összecsapásnak vége és minden erejét összeszedve végül sikeresen kényszeríti padlóra az öntudatlanul élvezkedő Dundikát, majd - mint egy elmebeteg - tépni kezdi a nimfomán lány loboncát. Dundika ettől csak mégjobban beindul és végül egy elsöprő orgazmusban tör ki, melyet egy 100 decibeles sikoly kísér. Hien ergya teste ezt már nem tudja feldolgozni - a végletekig küzdő lány végül rángógörcsök közepette csuklik össze. A nyertes: Dundika.
2010. aug. 5. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
43%
Sztem Dundika felnőtt nő (mégha agyatlan is) Hien meg egy kis...khm ribanc :D
2010. aug. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Chuck Norris.
2010. aug. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ma 01:48-as! Hát én ezen behaltam! Király vagy! xD
2010. aug. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!