Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért nem tiltják már ki az...

Miért nem tiltják már ki az oldalról azokat, akik csak lepontozni járnak ide?

Figyelt kérdés
Egyáltalán,mire jó ez a pontozás?Mert szerintem semmire.Nem ad reális képet ami a haszna lenne,mert nem csak a haszontalan rossz válaszok vannak lepontozva,nanem sokszor a jók is.Nem hiszem,hogy ezt nem tudják kiszűrni.
2008. nov. 11. 10:19
 1/5 anonim válasza:
93%

Az lenne a legjobb ha mindig csak a kérdésfeltevő tudna pontozni abban a kérdésben amit feltett.


Végülis arra lennénk kíváncsiak elvileg, hogy számára hasznosat mondtunk-e.

2008. nov. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%

Osztom az előttem szóló véleményét!

Van aki csak végigrohan a kérdésekem és becsukott szemmel pontoz. Mert szerintem nem lehet tizenezer pontot gyűjteni válaszadással, és állandóan az első helyen tanyázni.

Kíváncsi lennék az új pontozási szisztémára, miben változott a régihez képest?

2008. nov. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%
Én általában jól ''megrágom''mielőtt válaszolok,mégis sokszor lepontoznak a tudatlanok és rosszindulatu emberek.Szerintem felesleges a pontozás.
2008. nov. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%

Az új pontozási szisztéma szerint aki rendszeresen hasznos válaszokat pontoz le, annak értékelése egyre csekélyebb mértékben fog számítani az össz. értékelésbe. Tehát szkázi automatikusan megoldódik ezen emberek "letiltása" a pontozásról.

Másrészt sokan úgy vélik, hogy ha egy válasz nem 100%-os, akkor már nem hasznos, mi pedig úgy gondoljuk, hogy 40% felett mindenben van valami jó.

Amúgy mi úgy tapasztaltuk, hogy nagy összességben a pontozás kiszűri a baromságot és haszontalan válaszokat, úgyhogy szerintünk teljesen jó így.

Ha pedig nagyon alacsony százalékot kapott egy válaszod, legyen önkritikád, és próbáld meg elfogadni, hogy arról a többség azt gondolja, nem hasznos.

2008. nov. 12. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
87%
Én csak azt nem értem,ha pl van 3 válaszadó,mindegyik ugyanazt írja,szinte szóról szóra,akkor az egyiknek miért 79%,a másik kettőnek meg 100%?
2008. nov. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!