Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Van ennek az oldalnak fóruma?...

Van ennek az oldalnak fóruma? Hova lehetne írni a hozzászólásokat?

Figyelt kérdés
2008. okt. 29. 15:32
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Jó lenne,ha mindenki csak akkor nyelvészkedne,ha már maga is megtanult szépen magyarul beszélni!
2008. okt. 31. 07:50
 12/15 anonim ***** válasza:
77%
Ott a pont, kérdező.
2008. okt. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A Hoxán irhatsz,beszélgethetsz,kérdezhetsz..
2008. nov. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Nem válaszolni, hanem kérdezni szeretnék a szerkesztőktől. Regisztráltam,bejelentkeztem azóta, csak ugy tudok bejelentkezni az oldalra, hogy megváltoztatom (nem változtatom meg, ujrairom 2x a jelszavamat). Van-e valami megoldás a korrekciora?
2008. nov. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
60%

A baj az, hogy olyanokat javítanak ki, amit nem kéne. De az olyanok, mint a mien, meg mér meg a hasonló társai ott virítanak a kérdésekben... Egyébként meg célszerűbb lenne azokat a kérdéseket előre "ugrasztani" amire válaszolnak. Mert hiába a kereső, ha beírom német, kiadja a terhességgel kapcsolatos babavárók milyen nemű gyereket akarnak stb... persze van a kérdések között a némettel kapcsolatban is valami. Egyszerűen azokra a kérdésekre, amelyekre válasz érkezik, egyszerűen a sor elejére kéne, hogy kerüljenek, mert ezek szerint keresettek... Akkor is ha 2 évesek... Nálam volt már rá példa, hogy ott találtam meg, amit kerestem. A másik meg a pontozás... HÜLYESÉG!!!

Leírja a kérdező, hogy nagyon köszöni, nagyon hasznos volt a válaszom és mennyire sokat segíetettem neki (akkor vszínü másnak is jó lesz) erre a sok tuskó barom meg lepontozza, hogy véletlenül se láthassa más... Lehet csak a kérdezőt szabadna hagyni pontozni...

Na mindegy... Csak ennyit...

2008. nov. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!