Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Van ennek az oldalnak fóruma?...

Van ennek az oldalnak fóruma? Hova lehetne írni a hozzászólásokat?

Figyelt kérdés
2008. okt. 29. 15:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%

ezt én is szeretném tudni.... kiírtam egy kérdést, amit úgy írtam ki ahogy én láttam jónak... a mondatban az és elé pontot tettem, mert így láttam jónak, először kérdést tettem fel, mert szerettem volna ha válaszolnak, erre a rendszert kicsit átdolgozta a kérdésemet, amit helyesírási hibának tartott korrigált :oS de bezzeg azok a fekete lyukak, akik ien meg mien meg mért stb... hasonló kérdéseket tesznek fel, azok nincsenek korrigálva...

azon túl lennének építő ötleteim is, de nem találtam még csak kontaktot sem...

2008. okt. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
nekem mikor törölték az egyik kérdésemet,akkor kiírták h milyen emailcímre válaszoljak ha reklamálni akarok!
2008. okt. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%
ez azt jelenti, hogy tegyek fel egy hülye kérdést, amit remélhetőleg törölnek?
2008. okt. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%
jah,tiszta gas... :/
2008. okt. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
52%
aha.
2008. okt. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu
2008. okt. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%
Pedig meg lenne a véleményem az oldalról, de mégcsak azt sem tudom, hogy egyedül vagyok-e ezzel, semmi fórum, vagy chat... még csak azt sem engedik meg, hogy beszélgessek a válaszadókkal. Ez tényleg gáz.
2008. okt. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
23%

Ez az oldal nem a beszélgetésről szól, a lényege, hogy kérdéseket és válaszokat lehet írni. Ha hagyományos fórumot keresel, más fórumot javaslok neked (annyi ilyen van az interneten).

A kontakt pedig ott van minden oldal alján, e-mail címmel együtt. Oda lehet írni.

A válaszadókkal is lehet beszélgetni, aki a regisztrációkor vagy később az adatainál engedélyezte, hogy Privát üzenetet lehessen írni neki, írhatsz neki, és indulhat a csevegés.

Tény, hogy a gyakorikerdesek.hu nem egy hagyományos fórum, saját szabályokkal, ami azt célozza, hogy az oldalból kérdés-válasz gyűjtemény, tudásbázis legyen, és ne csevegés. Akinek ez nem tetszik, vagy igazából nem kérdezni vagy válaszolni jár ide, annak továbbra is csak azt tudom mondani, hogy rossz helyen jár.

2008. okt. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Aki szerkeszti,nyílván a kötekedés nagymestere,vagy csak egyszerűen utálja az embereket,a pórias,primitív kifejezőkészségéről nem is beszélve,ahogy fikáz egy-egy kérdést nyelvi szempontból."Ne csak úgy biggyeszd oda!"Ez tudásbázis volna,ami itt van?!Inkább "Hogy mondjuk helyesen,jól magyarul?"Aki vitázni keressen fel hivatalos fórumokat?Ez meg az "Álljunk meg egy szóra,tanár úr!" műsor...Végezetül:azt,hogy meg sem hallgatják a véleményeket,hozzászólásokat,struccpolitikának tartom,és felfuvalkodottságnak,Nálatok 100x nívósabb oldalakon is vannak - akik klasszisokkal előttetek járnak,főként stílus terén - mégis lehet nekik észrevételeket,javaslatokat tenni,ami -szerintem - egy természetes dolog,mert időnként a negatív kritika építő hatású is lehet!
2008. okt. 30. 07:22
 10/15 anonim ***** válasza:
48%

Sajnos az ilyen szájbarágós "Ne biggyeszd oda!" dolgokat az internet és az oldal látogatóiról kialakult többéves tapasztalat szülte, mert a többség amúgy nem érti meg, amit írunk.

Nálunk is lehet észrevételeket és javaslatokat tenni, és meg is hallgatjuk az ilyet, és elgondolkozunk a jó ötleteken. A javaslattétel helye az az e-mail postafiókunk, melyet nap mint nap olvasunk, s melyet kapcsolatként minden egyes aloldalunk alján feltüntettünk.

Továbbra sem értem, mi alapján kritizálsz, miért írsz ilyeneket, és mi jogon és milyen tapasztalatod alapján szűrted le azt, hogy meg sem hallgatjuk a véleményeket, hozzászólásokat és hogy felfuvalkodottak lennénk.

Talán indokolj is, ha már mindenáron véleményt szeretnél nyilvánítani.

2008. okt. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!