Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mi ez a moderátornak jelentem,...

Mi ez a moderátornak jelentem, törlésre?!

Figyelt kérdés

Nem törölték kérdéem nem az az alapja.

Csaknaz elmúlt két napban több kérdés is eltűnt (odaírták,hogy moderátooor!),mi is a probléma velük?


Engem pl érdekelt volna mások véleménye is azok kapcsán és a további történet is...


Kamu szaguk nem volt,nem 'pedifília vagy hasonló mocsok' ,tehát nem értem,egyesek szemét mi böki ennyire


2017. nov. 19. 20:14
 1/6 A kérdező kommentje:
Telenyomtam hibával,elnézést! Telefonról jó béna vagyok!
2017. nov. 19. 20:15
 2/6 anonim ***** válasza:
Konkrét példa kérdés nélkül erre nehéz, sőt nem is lehet válaszolni.
2017. nov. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%

"Engem pl érdekelt volna mások véleménye is..."


A mások véleményét, ami egyben a moderátor véleménye is volt, megkaptad a törléssel!:)

2017. nov. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
42%
Azért is törlik, ha tele van hibával, mint pk.ez a kerdés is.
2017. nov. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Te is gyakorolhatsz még "pk".


Hát ma este volt egy kérdés ami arról szólt,hogy beszéljen-e még a családjával,segítséget kértek tőle,most,hogy az apja beteg lett,de tönkretette a gyerekkorát a kérdezőnek,és jogos-e tőle,hogy nemntart igényt a családra..

2017. nov. 19. 22:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Én pl. azt kérdeztem meg legutóbb amit töröltek, hogy melyek Magyarország legelcigányosodottabb tájegységei és törölték. Biztos beletapostam velük szegény kisebbségiek lelki világába. Érdekes mert mondjuk megkérdezhettem volna azt is, hogy hol él a legtöbb magyar Angliában? Akkor is letiltották volna a kérdést?
2017. nov. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!