Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Tudtad, hogy a moderátorok...

Tudtad, hogy a moderátorok látják, hogy melyik kérdést/választ írtad?

Figyelt kérdés
Én meglepődtem rajta...
2010. máj. 3. 12:00
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
88%
Bocsánat, de neved, képed és elérhetőséged itt nem szerepel. Kit érdekel, hogy a moderátorok nézegetik a kérdéseidet?? Valószínűleg nem fognak bilincsbe verve vinni a börtönbe, vagy felkutatni az IP címed alapján, ha pl. leírod a szexuális életed részleteit. Hol itt a probléma???
2010. máj. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
az hogy az a magánéletem, és senkinek sincs köze hozzá, főleg nem egy idegennek!!
2010. máj. 3. 15:03
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Végül is itt az oldalon csak kb. százezrek látják a kérdéseidet és ugyanúgy nem tudják hogy ki vagy, mint a moderátorok.
2010. máj. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

igen, de az oldalon csak 1 kérdést,ill. választ látsz 1 embertől, amire a böngészés során bukkansz rá..

a moderátorok pedig az összeset és össze tudják rakni az információkat, mint 1 puzzle-t. 20 kérdésed, válaszod után már tudják az inteligenciaszintedet, korodat, nemedet, esetleg a keresztneved, (hogy csikos zokniba jársz vagy kockásba :P) meg ilyen apróságok..

2010. máj. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
53%
Sztem nemfogják arra pazarolni az idejüket h idegenek életében böngésszenek xD Én nem aggódom emiatt
2010. máj. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
pedig az utolsó előttinek van igaza!! :D mindent tudnak rólam!! (kivéve azt a zoknisat... :?)
2010. máj. 3. 17:27
 17/22 anonim ***** válasza:
70%

"Jelenleg 163 210 regisztrált felhasználónk van, közülük az elmúlt 24 órában 9 123 járt itt."

Gondolod, hogy ennyi felhasználó kérdését és válaszait rakosgatják össze és elemezgetik??? Te paranoiás vagy.

2010. máj. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 haggyámán ***** válasza:
De azt továbbra se tudják, hogy te valójában ki vagy, hol laksz, hogy nézel ki. Én nem félnék ettől. Egy csomó dolgot ismerhetnek, szokásokat, de amiket előbb felsoroltam nem tudják. És akkor hol itt a gond?
2010. máj. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
de tudják, hogy hogy nézek ki, hány kutyám van, és milyenek, hány éves vagyok, szűz vagyok-e, van-e barátom, hol ismerkedtem vele össze, mit adtam anyumnak anyák napjára...
2010. máj. 3. 19:50
 20/22 anonim ***** válasza:
60%
És szerinted ez kit érdekel??? Ember, te tényleg pszichiátriai eset vagy, fordulj orvoshoz, basszus!
2010. máj. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!