Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Kedves Gyakorikérdések.hu Van...

Bé.Gabi kérdése:

Kedves Gyakorikérdések.hu Van arra lehetőség, hogy ne hajnalban 5:30-kor érkezzen a hírlevelük, hanem valamikor napközben?

Figyelt kérdés

2016. márc. 13. 06:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
Bár nem engem kérdezel, de szerintem az érkezett levelet akkor nyitod meg, amikor akarod!
2016. márc. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%
Tedd spam mappába, vagy mond le a hírlevelet.
2016. márc. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%

Kedves magyarposta.hu! Van arra lehetőség, hogy a Bem utcai LIDL pénteken ne 21:00 órakor zárjon, hanem valamikor 23:00 után?

Ugye, hogy valami nem stimmel?


Ha a Gyakori Kérdések üzemeltetőjétől akarsz megtudni valamit, akkor tőlük is kéne kérdezned. E-mail címük: info@webminute.hu. Ha postai levélben, vagy személyesen szeretnél kérdezni, a címük: WebMinute Kft. 2100 Gödöllő, Alma utca 16. Az ügyvezető neve: Farkas Zsolt, az ingyenes, nyilvános céginformációs oldal szerint.


Tudom, hogy megtehetném, hogy továbbítom a kérdésed, de az a jobb, ha te veszed fel velük a kapcsolatot, mert bővebbet nem írtál, és lehet nekik is kérdésük. És jobb, ha a válasz a te címedre érkezik, én nem tudom továbbítani neked, mert nem ismerem az e-mail címed sem, lakcímed sem. Meg, nem is igen értenék, hogy miért kérdezem: ugyanis, én nem kértem értesítést.

2016. márc. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Miert zavar az idopont? Akkor olvasod, amikor akarod.
2016. márc. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Viszont így más is megtudhatja, nem csak ő.

Nem látjátok át építő jellegű szándékát.

2016. márc. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Miva'?
2016. márc. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Sötét van odakinn.
2016. márc. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
:D
2016. márc. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Nekem is bevibrált most a telefon, amikor megjött a hírlevél, minden bizonnyal Gabit is ez zavarhatta. Én egyébként úgy oldom meg, hogy bekapcsolom a kis holdacskát a gyorsmenüben, és akkor nem vibrál a telefon éjjel. Most csak azért maradt ez el, mert bagolykodom, és az X-akták legelső évadját nézem újra! dB] Baromijó, most volt A jég című rész, ez az egyik legjobb az egész sorozatban!
2016. márc. 17. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A hírlevelek kiküldését akkorra érdemes időzíteni, amikor a szerver a kiküldéssel terhelhető, nem okoz lassulást.
2016. márc. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!