Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mikor lesz itt a Gyakori-n...

Mikor lesz itt a Gyakori-n kép-csatolási lehetőség a válaszoknál?

Figyelt kérdés
Kérem az Üzemeltetőket, hogy ne vegyék ezt rossz néven, de ez a megoldás már nem egy extra dolog...

2014. jún. 9. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
gyanítom soha.. gondolom maradnak a bevált rendszernél
2014. jún. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze ez is áthidalható - képfeltöltés.hu -, de azért...
2014. jún. 9. 20:41
 3/4 anonim ***** válasza:
akkor itt is az lenne, mint a facebook-on, hogy a sok gyenge humorú troll rakosgatná az általa viccesnek titulált képeket...ha már így trolloknál tartok, oké legyenek, de azért odáig jusson már el valaki, hogy önmaga meg tud egy jó választ fogalmazni. normál használat mellett persze szerintem is néha jól jönne, de a válasz szerkeszthetősége kb. 5-10 percig méghasznosabb lenne.
2014. jún. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Lehet, de én nem pont erre gondoltam.

Pl ha egy gép alkatrész a szóban forgó téma, máris lehetne segítségként fotót feltölteni. Vagy pl ha az adott dologból sokféle létezik, egy fotó sokat segít.

2014. jún. 12. 10:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!