Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Van esély arra, hogy valaki...

Van esély arra, hogy valaki átvegye a vezetést a toplistában Szédeli - Futó Tímeától vagy mindig is ő volt/lesz az első?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem a pontok számítanak, de ha már megnézem a toplistát, akkor megnézem, hogy az első pár embernek hány pontja van. Vajon fel lehet kerülni az első helyre vagy mindig is ő lesz az első?
2008. szept. 12. 00:17
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
87%

Eláruljam a titkot, mint Szédeli-Futó Tímea?

Kismamának kell lenni, aki otthon ül, egyedül, mert a férje dolgozik, messze a családjától és a barátaitól, és a védőnőtől és orvostól nem szabad kapni semmilyen tanácsot...

Viszotn ha szeretném hogy a gyermekem túlélje az első évet, akkor információ kell.

Valaki ajánlotta ezt az oldalt, és tetszett, és terhes lettem. És mivel sok kérdésem volt, feltettem. És igen, olvasom és értékelem mások kérdését és véleményét és sokat tanultam belőle.

Igaz lányom még csas 13 hetes,él:-), és a szülészorvos megdícsért, hogy milyen tájékozott vagyok:- ) és ezért már megérte!!

És igen, így gyerek mellett már sokkal kevesebb időm van itt lenni, de azért minden nap benézek.

nekem ez a "Chat"-)

És bocsánat, ha ez szúrja többek szemét, egyáltalán nem az élenmaradás a célom! :-)

2008. szept. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Végre az érintett is nyilatkozott!:-)
2008. szept. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
hát csak eltaláltam!:)kismama....
2008. szept. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Édesek vagytok:-) A férjem találta meg a kérdést, és nagyon tetszett:-)))

Igen, kismama voltam, most meg anyuka vagyok, és terhesen volt elég sok időm egyedül otthon, mert hát mit csinál az ember reggel 7-től este 9-ig egyedül, ha volt vásárolni, sétállni, főzött, mosott, kitakarított és a baba holmijai is rendben vannak? Internetezik:-)...

Sz-F Tímea:-)

2008. szept. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
2%

tímea,nekem ismeretlenül is olyan szimpi vagy:ezért lenne egy kérésem:ne hagyd hogy a polly meg előzzön,ő olyan nem szimpi nekem!!!

köszi,és sok boldogságot a babához!!!

puszi

2008. szept. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
17%
Érdekelne hogy én mi alapján nem vagyok neked szimpi. Mondjuk te se nekem édes :)
2008. szept. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Tündérek vagytok ebben a kérdésben. :D Egy válaszból eldönteni, hogy ki szimpi meg ki nem szimpi, ejnye. :) Amíg van az emberben kis versenyszellem, addig nézegeti, hányadik helyen áll, mert valamennyire motiválni is tud. Nyáron én is nézegettem, de aztán elmúlt. :D Egyelőre üdvözlök mindenkit a harmadik oldalról, de ha ilyen tempóban durvul az építészkar, akkor leszek még lejjebb is. :D És az az igazság, hogy míg nyáron annak örültem, ha előrébb ugrottam 5-6 helyet, most annak örülök, ha hazajöhetek Pestről. :) És majd ha Sz-Futó Tímeának egy másik periódus jön az életében, amikor már nem lesz kedve, energiája ide írogatni, akkor valaki majd átveszi a helyét. Nem érdemes ezen így kiakadni. ;)
2008. szept. 28. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
57%
az alapján hogy:gyakran trágár szavakat írsz,és olyan hangnemben mint egy nem normális!!emlékezz mikor az összes kimamát le k.......d!!mert valaki meg kérdezte hogy mentőt hívjon,vagy taxival menjen szülni!!ajánlom mindenkinek hogy nézze meg ezt a kérdést,és megértitek a véleményem!!!
2008. szept. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
36%
ja,a polly szerintem is gázos....
2008. szept. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Na, megnézném neked is egy-két válaszodat, szerintem írtál már te is olyat biztosan, ami másnak nem tetszett. Azért mert nem állok le segget nyalni, lehet hogy sok embernek nem vagyok szimpi, de máskor meg lehet hogy pont ugyan attól kapom a köszönetet privátban, akinek egy előbbi válaszom alapján nem vagyok szimpi. Aztán lehet, hogy pont neked is segítettem már, csak nem tudsz róla. De ha gondolod, ezt a beszélgetést folytathatjuk privátban is, akkor kifejthetnéd részletesen is, hogy mi velem a problémád. De ne itt offoljunk tovább.
2008. szept. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!