Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Van esély arra, hogy valaki...

Van esély arra, hogy valaki átvegye a vezetést a toplistában Szédeli - Futó Tímeától vagy mindig is ő volt/lesz az első?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem a pontok számítanak, de ha már megnézem a toplistát, akkor megnézem, hogy az első pár embernek hány pontja van. Vajon fel lehet kerülni az első helyre vagy mindig is ő lesz az első?
2008. szept. 12. 00:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
98%
Ami biztos, hogy nekem 4 hónapba telt, mire elértem a dobogó harmadik fokát.
2008. szept. 12. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
98%
Ez a dobogó nem áll, hanem megy. Minél följebb vagy, annál nehezebb még följebb menni.
2008. szept. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
96%
Én is arra gyúrok :)) És már hónapok óta a második helyen vagyok, ha megfeszülök sem jutok feljebb, pedig minden kérdésre válaszolok, amihez egy kicsit konyítok. Szerintem az a trükkje, hogy minden választ értékel. De kinek van erre ideje?
2008. szept. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
96%
Sz.F. Tímeának biztosan van.:)
2008. szept. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem, ha nem un rá az oldalra, akkor nem lehet letaszítani!

De szerintem nem érdemes ezzel foglalkozni!

2008. szept. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
19%
az ilyen kismamák otthon ülnek egész nap, van idejük. Csak nem tudom miért nem a babával foglalkoznak.
2008. szept. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva számít? Mondjuk belolem hianyzik a versenyszellem, megis elszomorodtam amikor valami kedves ember ugy lepontozott, hogy 5%ot zuhant a valaszaim helyessege, viszont jópár privit kaptam, hogy rengeteget segitettem, meg köszönetet. És ez igazából azt hiszem nekem többet ér, mit az első hely.
2008. szept. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
97%
Azért a kismamákat nem kéne leszólni. Igaz, mi a nap bármely percében fel tudjuk tenni a kérdéseinket, és kicsit szabadabban osztjuk be az itthoni időnket, de hidd el, van dolgunk elég. És bizony egy gyerek elég sok kérdésre ad okot, meg el is olvassuk mások kérdéseit, hátha a sajátjainkra is választ kapunk.
2008. szept. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

kedves kismama!

olvasd már el légy kedves lassabban a hozzászólást, hátha mostmár kiderül számodra hogy nem lekicsinyíti az otthon töltött időt, pont arra akart rávilágítani hogy a gyerek csaknem egész napos odafigyelést kíván.

2008. szept. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
74%
Az a baj, hogy akinek nincs gyereke, az nem igazán tudja, milyen is ez az otthon töltött 2-3 év. De szerintem nem kéne tovább offolni.
2008. szept. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!