Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Van/lesz valamilyen olyan...

Van/lesz valamilyen olyan funkció, hogy le lehet tiltani kulcsszavak alapján a kérdéseket?

Figyelt kérdés

Tehát ha én pl. egy twilight-os kérdést sem akarok látni, meg lehet-e valahogy oldani, hogy valahova beírok egy pár "tiltószót", és akkor amelyik kérdésekben szerepel, azt nem jeleníti meg?

Gondolom, hogy most még nincs ilyen funkció, mert akkor azt már megtaláltam volna, de lesz-e valamikor a közeljövőben (mert 2-3 hónap és megjelenik az új twilight film, szóval 1-2 hónap múlva már csak ilyen kérdések lesznek)?

Mert nem hiszem, hogy olyan nehéz lenne ezt megoldani, szervert sem terhelné jobban, és sokan örülnének neki.


2010. márc. 13. 15:09
 1/3 anonim ***** válasza:
remélem lesz ilyen, szerintem jó lenne:)
2010. márc. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hát...nem tudom. szerintem, nem lesz. de ha nem teccik a twillight, akkor kerüld ki a kérdéseket, vagy ha nem tudsz hozzászokni akkor menj el innen! És ha nem lenne olyan nehéz...kíváncsi lennék, hogy oldnád meg.

tudom, ezért le fogtok pontozni, de ez az igazság :)

2010. márc. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

18:46


Nem azt mondtam, hogy olyan könnyű, hogy minden ember meg tudná csinálni.

De aki egy kicsit is tud programozni (és mivel egy honlaphoz kell tudni programozni) annak nem lehet olyan nehéz.

Meg akár egyszerű greasemonkey scripttel is meg lehetne oldani gondolom, magyarul egy hozzáértőnek nem nehéz, és nem tarthat olyan sokáig.

És próbálom kerülni az ilyen kérdéseket, de az a baj, hogy sokan nem a megfelelő topikban nyitják a kérdéseket, és akkor bárhol belefuthatok.

Meg nem is az van, hogy nem tetszett a film (persze az sem tetszett, mert szerencsére jó ízlésem van), de ha oldalanként 3x-4x látsz egy kérdést, ami ráadásul nagyjából ugyanaz (pl. az újhold esetében: "tényleg nem lesz szinkronos?, mikor lesz szinkronos?, Robert Petting-son mikor jön madzsarországra?") a kérdés van, akkor azért elég idegesítő.

2010. márc. 14. 20:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!