Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ha kereséskor kilistázza a...

Ha kereséskor kilistázza a dolgokat, akkor miért nem rakja legalább időrendi sorrendbe, ha már nincs olyan funkció, hogy dátum szerint lehessen keresni?

Figyelt kérdés
Én most olyan kérdésekre vagyok kíváncsi a freemail-lel, kapcsolatban, ami az elmúlt egy hónapban lett felrakva! De máskor meg az érdekel pl., hogy "árvíz", de csak az elmúlt két hónap eseményei! Miért nem lehet így is rákeresni? Miért kell végigolvasnom az egészet? De ez hasznos lehetne még például a politikai eseményeknél, stb. Én az aktualitásokra lennék kíváncsi.
2010. szept. 4. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
jah jó lenne
2010. szept. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek.
2010. szept. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Google keresővel ki lehet listázni az újabb kérdéseket.

Reméltem, hogy újításkor megcsinálják itt is rendesen, de nem... :/

2011. okt. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az újítással megcsinálták, most már időrendben vannak a kérdések. Csak két lista szerepel egymás után, az első a kulcsszavakban történt találatok alapján, a második a kérdés szövege alapján. De mindkettőben a frissebb kérdések elöl vannak.
2011. okt. 30. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!