Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Titeket nem zavar, hogy az...

Titeket nem zavar, hogy az oldal anonim?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

A végén beszéltek alapján, a történet valószínűleg nem igaz... jó lenne tudni ki is írogat néha :/


2010. márc. 10. 22:06
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenekre én sem írok,azonnal levágom a kamut,szóra se méltatom
2010. márc. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar, sőt, örülök, hogy van egy ilyen oldal, ahol még nicknevet se tudnak a hozzászólásaimhoz kötni. Az a tapasztalatom, hogy sokan beskatulyázzák az embert, még az ismerősök és a család is, és ha ettől eltér a személyiségem, olyant akarok tudni, ami ebbe szerintük nem fér bele, vagy olyant tudok, amihez hülyének tartanak, akkor egy dolog, hogy nem is vagyok nekik eléggé fontos, ha másnak akarnak látni, mint aki vagyok, de nem biztos, hogy akarom, hogy tudják, mi a véleményem róluk, akikben csalódtam, és nem is kicsit. Ráadásul évekig énekeltem egy csapatban, akikben sajnos csalódnom kellett, de ha bárki be tudna azonosítani, azzal a műfajnak is ártanék, azt meg nem akarom. Plusz még egy érv az anonimitás mellett, visszatérve a skatulyához, ha be tudnának azonosítani, elfogult válaszokat kapnék 1-1 kérdésre, az meg nem biztos, hogy a megfelelő megoldáshoz segít hozzá.
2010. márc. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen esetekben kifejezetten jó. Valószínűleg a kérdező nem örülne, ha kiderülne a személye.
2010. márc. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim válasza:
100%
nem zavar, sőt, így jobban is tetszik
2010. márc. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szeretem ezt az oldalt, érte átpártoltam egy másikról. Persze onnan nagyon hiányolnak, de ez sokkal jobb.És az a jó hogy teljesen anonim. Ha van időm egyből ezt keresem. Na azért vannak jó humoros dolgok is, én is bedobok egy két hülyeséget, de nem viszem túlzásba. Szeretek tanácsokat adni, hiszen annyi minden történt már velem az életben. Akik pedig létrehozták gratula!!!! És névtelenül is szeretlek mindnyájótokat, mert azt azért megtapasztaltam a hozzászólók 8888888 százaléka értelmes válazokat ad!
2010. márc. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
Jobb e az oldal, mint a tudakozó. Legtöbbször gyorsan és jó tanácsot kaphatsz teljesen ingyen. Zömmel j szándékú emberek ülnek ide. Jó, hogy annonim!
2010. márc. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar, hogy anonim. Mondjuk ennél a kamu kérdésnél is érdekes, hogy nincs hol laknia, de netezni tud:D Viszont vannak ilyen esetek, mikor tényleg így raknak ki gyerekeket, sőt...:( De ezen az oldalon legalább mindenki kiélheti magát:D
2010. márc. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
ma 22:16: Ha olyat írna ami nekem nem tetszik, "elbeszélgetnék vele", pl...
2010. márc. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 czibles ***** válasza:
100%
%tól és az időponttól balra van egy üres hely, oda kéne egy aláírásmezőt csinálni. aki akarja oda beír valamit, mondjuk egy nevet, és ő beazonosítható lesz aki nem akarja az üresen hagyja...
2010. márc. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%

22:09 !

Sztem egy dolog megkérdezni amit nem mersz máshol,megint más hülyeségekkel .

Mellesleg az nem vállalná még a nicknevét sem aki hülyeségeket kérdez.

Nicknév alapján úgysem lehetne azonosítani senkit.

2010. márc. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!