Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mit gondoltok, hogyan lehet...

Mit gondoltok, hogyan lehet kérdést írni a Moderátornak?

Figyelt kérdés
2010. febr. 27. 10:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
66%
moderator@gyakorikerdesek.hu
2010. febr. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
35%
szerintem az első válaszoló által megadott cím hamis xD nem hinném hogy lehet levelet írni nekik..
2010. febr. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
de igen, lehet, nekem válaszoltak is :)
2010. febr. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Lol 10:55-ös... ugyanolyan emberek moderálják az oldalt, mint te vagy én és ugyanúgy lehet nekik ímélt írni.

Én ezt a moderátoros címet nem találtam, de legalul van egy általános: info@gyakorikerdesek.hu, ide is írhatsz nekik, legfeljebb átirányítják a moderátornak. Bár van egy olyan érzésem, hogy akármelyik címre írsz, ugyanaz az emberke fogja olvasni, ahogy a legtöbb honlapnál is így van :D

2010. febr. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%

info@gyakorikerdesek.hu =

az oldal szerkesztőinek a címe, nem a ...

első e-mail a jó válasz!

2010. febr. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én erre a info@...-ra írtam és moderátor válaszolt vissza. Sőt volt olyan, hogy csak itt az oldalon, írtam valamit és úgy kaptam választ.
2010. febr. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
29%
Ezen az oldalon a moderátor az isten, mindent lát, hall, dönt, így pofa be, csak csendesen..... sss
2010. febr. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
95%

bizonyíték:

[link]

2010. febr. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
96%

még az előző képhez hozzáfűzve, attól függetlenül, hogy 0%-os az első válasz értékelése, itt látszik meg, hogy mennyire lehet adni a válaszok hihatőségére! bizonyíték:

[link]

2010. febr. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Mindnyájatoknak igaza van; én hibáztam !

Mostani tudásom szerint így kellett volna a kérdést feltennem : Tapasztalataitok szerint hogyan lehet levelet írni a Moderátornak. Így nem a gondolatokról és a véleményekről szereztem volna tudomást, hanem a tapasztalatokról, konkrét tényekről.

Minden Válaszolónak köszönöm; annak is aki a tapasztalatát írta le, és annak is, aki az elképzelését.

Ugyanis most kezdem a levelet . . .

Jóegészséget !

2010. márc. 1. 11:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!