Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Rosszul esik ha lepontoznak...

Rosszul esik ha lepontoznak és emiatt csökken a %-od is? És ha beszólnak, bunkóságot írnak a kérdésedre? ) :

Figyelt kérdés
2010. jan. 29. 20:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
54%
Palacsinta.
2010. jan. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
Hát ha normális a kérdés, és bunkó a válasz, akkor természetesen zavar, de akkor szeretem a "Szerinted ez a válasz nem hasznos." kiírást.
2010. jan. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
100%
Igen, de ez az én hibám.
2010. jan. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
95%

Nem érdekelnek a %-ok, se a lepontozás, mindig őszintén leírom a véleményem ha tetszik másoknak, ha nem.

Ha hülyeségeket írnak a kérdésemhez az zavar persze, ha felteszek egy kérdést akkor nem az unatkozó gyerekek baromságaira vagyok kíváncsi.

2010. jan. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%
Én vagyok az, aki beírta, hogy palacsinta. Azért tettem hogy megnézzem hogy rosszul esik-e ha lepontoznak. És igen, rosszul. Elég szar. Pedig nem is volt benne bunkóság.
2010. jan. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%
amíg egyszerű kérdésre válaszolnak így addig ok, mikor fontos nekem akkor nem,,,, az olyanokkal szivesen találtkoznék egy sikátorban mongyuk egy bézbolütővel a kezemben,,,
2010. jan. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
91%
Jé, azt hittem, csak nekem szólnak mindig be...
2010. jan. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
90%
A lepontozás nem esik rosszul, az egy hasznos visszajelzés függetlenül attól, hogy milyen. A kritikák se zavarnak ha viszonylag tárgyszerűek vagy humorosak. Egy dolog zavar, de ebben szerencsére ritkán van részem, ha minősítgetnek. Írtak már ilyet (politika témában elvakult fideszesek), hogy hülye, meg barom. De ez nem jellemző, én elég jól elvagyok itt.
2010. jan. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekelnek a %-ok, se a lepontozás, mindig őszintén leírom a véleményem ha tetszik másoknak, ha nem.
2010. jan. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
48%

nem gondolkoztok el azon h mért vannak bunkó válaszolok?

talán mert a kérdés hülyeség, nem lehet rá értelmeset válaszolni, vagy óránként megkérdezi vki ugyanazt

2010. jan. 31. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!