Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mit gondoltok az oldal komment...

Mit gondoltok az oldal kommentálóiról? (Hivatkozás alul)

Figyelt kérdés
[link]
2010. jan. 21. 03:22
 1/9 anonim válasza:
:D Színvonalas banda!:D Ilyet ide nem is tudnék beírni, még ha néha kedvem is lenne hozzá!:) De nem is baj.
2010. jan. 21. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Én csak egy szóval tudnám jellemezni a linkben szereplő drága kommentelőket: SZÁNALMASAK!! :)
2010. jan. 21. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Remélem le tudták így vezetni a bennük feszülő feszültséget...

Jobb ha itt írják ki magukból,mintha a gyereküket vágnák pofán...:))

2010. jan. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kösz a linket :D Jót mulattam rajta :D


"Ericsson én régebben folyton a te anyádat b@sztam, de mostanra nagyon leszakadt, kiégett k.urva lett, már semmi örömöt nem találok a szottyadt, visszeres s.eggében meg a g.ecitől kipállott herperszes pofájában. Szopni se tud már úgy, mint régen. Már csak a csöves alkeszek b@sszák, de ők is sugárban hánynak utána. BTX te meg mondd meg a repedtsarkú szifiliszes rákosg.eci anyádnak, hogy ne erőltesse mindig a hányósszexet meg a pisi-kaki fétist, mert undorító és nem lesz kuncsaftja! Ti r.ohadék b.uzeráns s.tricib@szta f@sszopó spermainhaláló rühess.eggű análbag.ecizett g.ennyládák!"

2010. jan. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Igen... ez a hozzászólás... ez a bestXD

Kíváncsi lennék, hogy meddig fejleszthette a "szókincsét"?? Mert azért le a kalappal előtte... nekem ilyan frappáns mondataim sosem lesznek a mások édesanyjáról!:D

2010. jan. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
köszönöm a linket, jót mulattam:)
2010. jan. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Oké, hogy dühösek, de ezt miért nem lehet normálisan kifejezni? Ocsmányságok nélkül is el lehet mondani, ha csalódott.
2010. jan. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy átverték őket (pl. pénzt kértek a linkért vagy ilyesmi), ezért ilyen dühösek. Amúgy tényleg színvonalon aluli... :DD
2010. jan. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kéne valamilyen szintű intelligencia tesztet kitölteni kommentelés előtt. Lehet, hogy kevesebb lenne a troll.
2010. jan. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!