Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért van az, h ezen a honlapo...

Miért van az, h ezen a honlapon az lenne a cél, h segítsünk egymásnak és ehelyett egyesek csak erősen oltogatnak, meg beszólnak, ahelyett, h próbálnának megértőek lenni?

Figyelt kérdés

olvastam egy 13 éves srác kérdését..és akk ilyen válaszokat látta..mért van az h ostobák feljönnek és hülyeségeket kérdeznek?

Hát basszus...leht h máshova nem tud tanácsért menni...azért ez elég gáz!!:/


2008. júl. 14. 11:37
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Ez már engem is kezd aggasztani, nem segiteni próbálnak hanem leoltanak, leugatnak mindenkit.
2008. júl. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert most nyári szünet van az iskolákban aztán a sok nethuszár idetalált. Ráadásul állandóan lepontozzzák a hasznos válaszokat is. Tegnap láttam olyan kérdést ami alatt minden válasz le volt pontozva, meg valaki beírta hogy amiért lepontozták az övét, ezért ő is lepontozta mindenkiét. Kár hogy ez ellen nem lehet tenni..
2008. júl. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

igen, van egynéhány aki sportot űz a dologból.


De közben meg ott vannak a "vettem egy autót, hogyan kell vezetni?" jellegű minimális tudást sem feltételező kérdések. Én ezektől picit jobban ki tudok akadni...

2008. júl. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi...mostmár tom, h nemcsak engem idegesít:)
2008. júl. 14. 21:58
 5/6 anonim ***** válasza:

Sajnos van akiben a rosszindulat a hajtó motivum!

Az ilyeneket jobb figyelmen kivűl hagyni. Ha nem boszanthatnak már nem érdekes számukra az egész.,igy előbb utóbb remélhetőleg .feladják

2008. júl. 28. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
mer hülye vagy
2010. ápr. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!