Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A gyakorikérdések.hu miért...

A gyakorikérdések.hu miért nem jeleníti meg a hozzászólók neveit?

Figyelt kérdés
2009. nov. 16. 15:25
1 2 3
 11/25 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
91%

Bocs:

Egyetértek a követhetőség miatt.

Így gyakran megesik, hogy közbeszúródik egy újabb válasz, és nem az utolsóra válaszolsz, vagy idézni kell vmit, pl. az időpontot.

2009. nov. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
91%
Esetleg megoldás lehet a nicknév mutatásának opcionális volta. Aki akarja, annak hadd látszon.
2009. nov. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
vagy egy tényleges sorszám... mert sajnos, csak az időpont látszik. egy biztos sorszám van: az elsőé. a többi felülíródik / íródhat :)
2009. nov. 16. 15:49
 14/25 A kérdező kommentje:
pl. ki tudja megmondani, hogy a 15:45-ös kinek válaszolt?! mert én nem! :))))
2009. nov. 16. 15:50
 15/25 A kérdező kommentje:

bocs, három 15:45-ös van...

szóval, aki azt mondta: pont ezt mondom én is - kinek mondta és mire?

:)

2009. nov. 16. 15:50
 16/25 anonim ***** válasza:
77%
szerintem jó ez így ahogy van. Engem idegesít, hogy mégis vannak,akik nevet írnak a válaszuk alá(persze nem a sajátjukat). Ez egy anoním oldal, és bár így sem tudom, kik ők, mégis idegesít, mintha csak figyelmet akarnának maguknak vagy nem tudom...
2009. nov. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
85%

Az egyik 15:45-öt Te voltál, kedves kérdező.

A másik kettő én voltam, és azért írtam NEKED azt, hogy pont erről beszélek, mert pont egyszerre íruk azt, hogy az időpont beazonosíthat.


Viszont az elméletünk egyúttal meg is cáfolódott, mivel három hozzászólás született ugyanakkor, megnehezítve az azonosítást. :)))


A sorszámozás viszont tényleg jó ötlet szerintem.


:)

2009. nov. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

szia Kedves eddigi Utolsó,

sorszám vagy lehetne olyan funkció, mint a fórumokban: "válasz erre". utána belinkelődne a hivatkozás, és visszaugrana egy kattintással...

igen, egyről beszélünk. örülök, hogy összecsúsztak a válaszok, mert ezek jól demonstrálták, amire ki akartam lyukadni.

2009. nov. 16. 16:04
 19/25 anonim ***** válasza:
85%
Azért, mert ennek az oldalnak az a lényege, hogy anonim. Ha meg lehetne nézni, hogy ki kicsoda, nem tennénk fel egyes kérdéseket, mert ciki lenne, mert szégyellnénk, magyarán beéghetnénk. Így anonimként viszont sokkal egyszerűbb. Az oldal szlogenje is ez: Amit máshol nem mertél...itt megkérdezheted.
2009. nov. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
85%
Annyi tényleg jó lenne, ha beszámozná a válaszokat. Egyszerűbb lenne más válaszára reagálni, mint így pl a "ma 15:40-es"-re.
2009. nov. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!