Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Elvárod, hogy a kérdező...

Elvárod, hogy a kérdező reagáljon a válaszodra és megköszönje azt?

Figyelt kérdés
2009. okt. 3. 20:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2009. okt. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
nem
2009. okt. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem "várom el",csak jól esik.
2009. okt. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, örülök, ha megköszöni. Nem kell minden választ egyesével, de a végén egy "köszi" jól esik.
2009. okt. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak akkor mikor pl van olyan, hogy zeneszöveget kell átfordítani és nah úgy kb 15-20 percig fordítom azt mert én se ismerek mindent szót, és én vok az egyetlen válaszoló akkor jól esik ha azt mondják, h köszi.
2009. okt. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
Alapból nem, de ha olyan van, hogy direkt keresgetek neki a neten, mert ő lusta volt megtenni, vagy segítek valamit, akkor azért rosszul esik, ha egy köszi-t nem tud odaböfögni. Olyan kérdéseknél, amikor a véleményünket kérdezik csak egy dologról, nem feltétlenül várom el, ott inkább azt szeretem, ha reagál rá a kérdező (miben ért egyet, miben nem, stb).
2009. okt. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Hogyha egy teljesen konkrét kérdést tesz fel, amire ha megvan a válasz, akkor több lehetőség már nincs is, arra jól néz ki, ha ott van egy "Köszi mindenkinek!" komment a végén. Pl: "Melyik volt az a South Park rész, amelyikben meghalt a Chef?"

De ha egy ilyen kérdésről van szó mint a tied, hogy ahány ember, annyi válasz, ott nem, hiszen ezért felesleges kommentet írni. Zavaró, ha beállítasz egy figyelőt, és jön az e-mail, hogy új hozzászólás érkezett. Megnézed, és csak annyi a komment, hogy "Köszi! Várok még válaszokat!"

2009. okt. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

21: 4 és 23:9- el egyet értek.

Ha viszonylag egyszerű volt a kérdés, és nem nagy fáradtság válaszolni, tehát nem fordítottam rá több időt, végeztem keresést, szótárazást, stb, akkor nem szükséges megköszönni. De ha már tartalmasabb és időigényesebb választ adok, akkor én is jobban érzem magam, h ott egy köszi. :)

2009. okt. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

szerintem jó hogyha visszaír

én is mindig írok a válaszolómnak hogy köszi vagy hogy mennyit segített

2009. okt. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem várom el, én sem szoktam mindig megköszönni, bár az utóbbi időben rákaptam.
2010. nov. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!