Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ki miért szereti a Gyakorikérd...

Ki miért szereti a Gyakorikérdések.hu-t?

Figyelt kérdés
Csak úgy érdekel.Ki miért tartja hasznosnak?
2013. márc. 30. 19:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert anonim
2013. márc. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mert nagyon rugalmas,nem ragad le egy témában és nem "családiasodik" el.
2013. márc. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
áh
2013. márc. 30. 20:52
 4/8 anonim ***** válasza:

mert anonim

amit mástól nem merek megkérdezni, mert gáz, azt itt nyugodtan kiírhatom, max kapok 2 bunkó választ, de minimum 1 normálisat is. Mint pl egyszer megkérdeztem, hogy mi az az android

2013. márc. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem jött létre itt barátság,meg egy jó kis üzlet egyszer.
2013. ápr. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Többször volt már, hogy hirtelen segítségre volt szükségem, megkérdeztem, jött is a segítség rövidebb-hosszabb idő alatt.

Vannak dolgok, amiknél előnyös, hogy nagyon sok emberhez elér a kérdésem, és minél több ember véleményét meghallgathatom róla. Az ismeretségi kör nem feltétlen lenne elég.

Jó unaloműző.

Ide tartozik nálam is, hogy nagy előnye, hogy anoním.

Így bátrabban lehet kérdezni, emellett valóban nem terelődik el a válaszadás a kérdéseknél személyes beszélgetéssé.

2013. ápr. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ehhez nem tudok mit hozzátenni
2013. ápr. 2. 14:14
 8/8 anonim válasza:
Mert olyan dolgokat kérdezhetsz,amiket még a barátaidnak sem mondanál el,mivel valószinlűleg bennük fel sem merült a kérdés vagy egyszerűen kiröhögnének!
2013. ápr. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!