Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van aki még ennyire szereti...

Van aki még ennyire szereti 2Pac-ot?

Figyelt kérdés

Minden nap legalább 3/5 órát megállás nélkül hallgatom a zenéjét!NEM TUDOM MEGUNNI!

Egyben hasonlitunk hogy én is zenélek csak én dobolok.Szeretem olvasni az életrajzát nagyon sok száma meg van tőlle.Elolvastam a könyveit amiket írt!Szeretnék én is kiköltözni Kaliforniába ahol ő éllt.Szeretem azt az életstílust de magyarországon ilyenben nem lesz részem!Szüleim azt mondják képtelenség hogy fél órát le tudják ülni tanulni mert annyira nem érdekel az egész.Utálok könyvet olvasni de Tupac-ét elolvastam 4x is angolbol csak a kiköltözés miatt 5-ös vagyok de azt sem tudom hogy? Érdekelnek a bandák a Crips és a Bloods érdekel Compton az egész életstílus!Van aki szerint ez nem zene! Én csak sajnálni tudom de nem itélem el mert tudom hogy még nem hallgatja és ezért mondja.

Csak hogy tudjátok nem kamuzok itt van pár kedven címe: Tupac Shakur:Hit Em Up ,Greatest Hits:I Get Around,California Love,All Eyez On Me



2013. márc. 28. 23:24
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
0%
Kupak? Amúgy meg mit akarsz a sok rasszista fekától? Ha kimennél hozzájuk, te lennél az első, akit kinyírnának, csak azért, mert fehér vagy. A napokban egy g3ci, drogos feka, aki tipikusan olyan féreg, mint amilyeneket imádsz, fejbelőtt egy 13 hónapos csecsemőt, mert az anyja nem adott neki pénzt. Hidd el, még a cigányoknál is undorítóbbak, pedig azokat tényleg nem egyszerű alulmúlni...
2013. márc. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
0%

[link]

Próbálj valahogy rámenni, mert telóról nem tudom belinkelni. Egy igazi sz4rházi, akit remélem kivégeznek, de elötte még szanaszét b.sszák az arcát az árják a sitten.

2013. márc. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Én is nagyon szeretem, sőt valamilyen szinten ő a példaképem. De azt felejsd el hogy elmész Comptonba. Az nem a te világod.
2013. márc. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
THUG LIFE
2013. márc. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Van 2 ismerősöm aki ott él Comtonba és elvileg a Bandák nem olyanok mint az a TV-ben mutatják.Azt mondta hogy napjában nagyon sok Crips és Bloods banda tagjaival találkozik és első pár napban tényleg nagyon parázott még ő is pedig ki van gyurva mint egy állat és thaiboxol is!De azt mondta hogy nagyon nagy hülyeségeket tudnak összehordani hogy ilyen meg ilyen kemény emberölések vannak!Aki nem képviseli eggyik
2013. márc. 29. 11:38
 6/25 anonim ***** válasza:
Talán a 2 ismerősöd is bandatag hogy ennyire tudják a dolgokat?
2013. márc. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

nem tudtam befejezni :D!

Aki nem képviseli eggyik bandát sem azzal nincs gond!

De amikor kiment ő is csak nézett mert olyan mintha a San Andreas városába csöppent volna!Viszont van egy pár ismerőse akkikel összehaverkodott azok banda tagok és valóban nagyon nagy a harc a Mexikoiak és a Feketék között!De azt mondta hogy nagyon sokat vagyis mondta a haverja hogy nagyon sokat csökkentek a banda háborúk 1980-van óta!Azt mondja hogy igazábol csak azokkal a fekákkal van a gond akik kézbe hordják a kis pisztolyukat meg azokkal akik mindig pofáznak mert őket nem vették be a bandába! De ő mondta hogy viszont egy nyugodt éjszaka sem telik el anélkül hogy ne hallot volna egy lövést se.De azt mondta hogy különben rendesek az emberek és mindenhonnan N.W.A és 2Pac szól :D

2013. márc. 29. 11:44
 8/25 A kérdező kommentje:
Eazy E nem mert ők nem szeretnék az egész életüket a halálra ragasztani.Amugy az hogy a négerek elitélik a fehéreket az már rég nem divat amerikában! Azt már 2Pac elintézte !
2013. márc. 29. 11:46
 9/25 anonim ***** válasza:
2Pac szól nálam is ne aggódj:D Mindenesetre nekem most elég bajom van a cigánybandákkal mintsem hogy kimenjek Comptonba:D
2013. márc. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Miket hallgatsz tőlle?

Nekem a best:Hit Em Up,Rathed Yo Nigga,All Eyez On Me,California Love :) I Get Around

2013. márc. 29. 11:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!