Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van aki még ennyire szereti...

Van aki még ennyire szereti 2Pac-ot?

Figyelt kérdés

Minden nap legalább 3/5 órát megállás nélkül hallgatom a zenéjét!NEM TUDOM MEGUNNI!

Egyben hasonlitunk hogy én is zenélek csak én dobolok.Szeretem olvasni az életrajzát nagyon sok száma meg van tőlle.Elolvastam a könyveit amiket írt!Szeretnék én is kiköltözni Kaliforniába ahol ő éllt.Szeretem azt az életstílust de magyarországon ilyenben nem lesz részem!Szüleim azt mondják képtelenség hogy fél órát le tudják ülni tanulni mert annyira nem érdekel az egész.Utálok könyvet olvasni de Tupac-ét elolvastam 4x is angolbol csak a kiköltözés miatt 5-ös vagyok de azt sem tudom hogy? Érdekelnek a bandák a Crips és a Bloods érdekel Compton az egész életstílus!Van aki szerint ez nem zene! Én csak sajnálni tudom de nem itélem el mert tudom hogy még nem hallgatja és ezért mondja.

Csak hogy tudjátok nem kamuzok itt van pár kedven címe: Tupac Shakur:Hit Em Up ,Greatest Hits:I Get Around,California Love,All Eyez On Me



2013. márc. 28. 23:24
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Last Ones Left, Thug 4 Life, Starin Throug My Rear View, 2 Of Amerikkaz Most Wanted csak hogy néhány példát mondjak:D
2013. márc. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
N.W.A megy ?
2013. márc. 29. 12:02
 13/25 anonim ***** válasza:
De a mobilomon is van vagy 50 2Pac szám hogy mindig velem legyen ha kell:D
2013. márc. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
NWA-ből nem vagyok olyan jó. Abból tarthatsz nekem órát:D
2013. márc. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
N.W.A nem megy ? :D pedig asszem abba volt Eazy E ,Dr.Dre,Ice Cube attol nekem van egy számom a Home Of Gangsta Rapp Compton
2013. márc. 29. 13:10
 16/25 anonim ***** válasza:
Azt tudom kik voltak benne: Dr. Dre,Eazy-E,Ice Cube,Mc Ren,DJ Yella,Arabian Prince de a zenéjüket nem nagyon hallgatom.
2013. márc. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Kivéve a Chin Check-et:D Majd meghallgatom azt is amit te írtál.
2013. márc. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
2013. márc. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Akkor hallgasd ezt te idióta beszűkűlt agyú rasszista csíra
2013. ápr. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
0%
Te meg imádjad a primitív, bűnöző, rasszista fekákat, akik utálnak téged, te agymosott gyökér.
2013. ápr. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!