Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ha lehetne, mit változtatnál...

Ha lehetne, mit változtatnál meg itt a GYIK-en?

Figyelt kérdés
Én megcsinálnám azt, hogy vagy a kérdező kommentjeit is lehessen értékelni, vagy pedig törölném ezt az egész értékelős mizériát.
2013. márc. 19. 15:40
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Én azt hogy kiírja ha egy kérdésemre válasz érkezik ne csak e-mailt küldjenek.
2013. márc. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Lehessen látni, hogy ki értékel és hogyan. Vagy mindenki legyen névvel, vagy senki. Ha lehetne látni, ki az aki másokat lepontoz ok nélkül, őt is le lehessen pontozni.
2013. márc. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%
Azt, hogy ne lehessen törölgetni ész nélkül, és a figyelem a kérdések helyett inkébb a válaszokra összpontosuljon 80-90%-ban. Nagyon sok az oda nem illő, provokatív, stb válasz. Helytelen kérdésből viszont kevesebb van annál, mint amennyit kitörölnek.
2013. márc. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
éjjeli moderátor! nagyon gáz ami itt folyik reggelig...
2013. márc. 20. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
Azt hogy a kérdést is lehessen értekelni
2013. márc. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem lévőkhöz.

Meg lehessen szerkeszteni a kérdésünket és válaszunkat.

2013. márc. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%

Abba még bele is mennék, hogy névvel lehessen válaszolni, de a kérdés maradjon névtelen.

Hogy nézne már ki, hogy pl. kismókus ( bocs, ha van ilyen felhasználó ) kiírja, hogy mivel kezelje az aranyerét, majd később pl. a számtech. kat.ban válaszol, és egy vicces kedvű, vagy talán nem vicces kedvű, hanem valóban "aggódó" felhasználó ott megkérdezi tőle, hogy elmúlt-e már az aranyere?

Egyébként én a kategóriánkénti "egy véletlen kérdés"-t hiányolom.

2013. márc. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kitiltanám a 91%-os illetőt. Esélyesen évek óta nem látott napfényt.
2013. márc. 29. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!