Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Lehet igazságtételt kérni a...

Lehet igazságtételt kérni a moderátoroktól?

Figyelt kérdés

Egy userre (linkekkel, saját kérésére) rábizonyítottam, hogy hazudik, azóta mindenkit hazugsággal vádol. Írt egy ilyet:

"Harmadik lehetőség: az oldal üzemeltetői fognak igazságot tenni."

Vajon baromságot írt, vagy reménykedhetek, hogy ki lehet őt tiltani a hazudozásáért?


Továbbá: Kimoderáltatta több válaszomat, amibe idézőjelek közé átemeltem az ő sértő szavait, mondatait. Akkor az ő válaszát miért nem moderálják ki?



#hazugság #elgurult gyógyszer
2013. márc. 3. 12:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehetni, lehet...

(de, sokat ne várj tőle!)

moderator(kukac)gyakorikerdesek.hu címre küld, az emailt!

2013. márc. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A probléma félig-meddig megoldódott: valaki az ominózus kérdésnél a 105 válasz több mint felét kitörölte(tte). :D Bár ez nem változtat azon a tényen, hogy van pár gátlástalan hazudozó az oldalon...
2013. márc. 3. 17:56
 3/3 anonim ***** válasza:
én anno írtam nekik, hogy "moderáljanak meg" egy felhasználót vagy töröljék a regemet, mert zaklatott itt, levélben. Az illető kérdését nem sokkal később már nem találtam, de a régi regemmel sem léptem be többet...
2013. márc. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!