Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Történt már olyan valakivel...

Történt már olyan valakivel itt az oldalon, hogy egy illető az őrületbe kergette?

Figyelt kérdés
Egy szóval zaklattak e téged már az oldalon bármilyen formában és meddig ment el a dolog? Privátban esetleg kérdéseid alatt személyeskedett? Valótlanokat állított e? Milyen stílusú megjegyzéseket ejetett? Mi volt az ok aimért rád szállt? Hogy sikerült kiiktatni? Másik profilról folytatná a zaklatást akkor, hogy lehetne megszabadulni végleg? Hasznos tanácsokat írhattok ami ehhez kapcsoldik. Osszatok meg történetetek erről, ha van kedvetek persze.

tegnap 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Neked mi volt?
tegnap 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ritkán jutok vissza általam megválaszolt kérdéshez, így tudomásom sincs arról, ki mit ír rá. A |Megválaszoltjaid|-nál ott van 99+ jelölés, nem hogy nem nézegetem a későbbi válaszos kérdéseket, még az értesítést sem törlöm, elfér ott. Kérdés kiírásának időpontja szerinti rendezést választok, így az új válaszok miatt nem gabalyodik a sorrend. Az általam látogatott kategóriákban a friss, 24 órás jelölésű kérdésekből nyitom meg azt, amelyik érdekel.

Üzeneteket meg nem is nézem, rá sem kattintok, el nem tudom képzelni, hogy lenne emiatt bármi olyan kihagyásom, ami rosszul érinthetne. Az oldal használata sem követeli meg, hogy foglalkozzam üzenetekkel.

Ha valahol rossz hangulatú helyzet alakul ki, otthagyom, nincs nekem rendcsinálási feladatom, de lehetőségem se. Akik nem tudják otthagyni a „csatateret”, azoknak megjelenik itt kérdés formájában a sirámuk, hogy mindenki csak bántja őket, vagy a lázongásuk a kérdésük, válaszuk törlése miatt. Ha olyan kedvem van, megnyitom ezeket, esetleg írok egy nekik bizonyára nem tetsző választ, és már ott se vagyok, vagy meg sem nyitom, mert nem érdekel, pontosan mi van bennük.

Az időnként adódó, hasznomra levő válaszokat kimásolom, „elcsenem”, van, amit szinte naponta használok.

tegnap 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És ha saját kérdésednél talál meg valaki, ahol nem érkezik sok válasz, de az ő válaszai vannak előnyben és főként kötekedik inkább? Hiába jelented, folyton írogat, és ha tiltják is csinál új usert és megtalál ismét...
tegnap 17:03
 4/4 anonim ***** válasza:
De ha nem látszik a neved, hogy tud folyton megtalálni? Mert privátban meg le lehet tiltani.
tegnap 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!