Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Innen még lehetek 100%-os is...

Innen még lehetek 100%-os is akár?

Figyelt kérdés
Most ha jól tudom 82%-os vagyok itt az oldalon és ebből még lehet akár 100%-is? vagy itt hogyan számolják?
2009. aug. 31. 23:30
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ne hajts a százalékra, hanem írd meg az őszinte véleményedet. De ha nagyon akarsz, lehetsz százas. Csak el kell találnod, hogy a közvélemény milyen választ tart jónak, és azt beírni mindig.
2009. aug. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%
Ha nem tud felfele kerekíteni a rendszer ,akkor soha.
2009. szept. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
81%

Én is igyekeztem, mindig hasznos válaszokat adni, de például olyan kérdéseknél, ahol egy őszinte véleményt vár az illető, nem biztos, hogy tényleg hasznosnak ítéli meg ha tényleg azt kapja. Sokan olyan kérdést tesznek fel, amire egy bizonyos választ várnak, TEHÁT fölösleges feltenni...


Amúgy kezdve attól, hogy itt minden névtelen megy, tuti, hogy sok olyan tag van, lepontoz, ha lát egy 100%-ost.


Szerintem ne foglalkozz vele, már engem se érdekel többet a pont...

2009. szept. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%

Aki 100%-os, az most regisztrált. Ennyi.

Aki nagyon közel van hozzá, az gyanús, hogy vagy nem őszinte, vagy nagyon keveset szólt még. Abban nem hiszek, hogy mindig el lehet találni a "köz" ízlését, mivel a "köz" sem egységes, tehát egyszer csak jön valaki, akinek más lesz a véleménye. És pontoz. Le. :P

2009. szept. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyílván nem a közizlés eltalálása a célod, hanem az őszintén jövő válaszod, tehát aszerint válaszolj. Másik: Ha valaki "egy bizonyos" választ vár, - van már neki válasza és mégis felteszi a kérdést, akkor azért teszi ezt mert a saját véleményére megerősítést vár. ehát nem kell fukarkodni emiatt a betűkkel, hanm azt kell írni, amit őszintén godnol a válaszoló, pl: igen, én is azt godnolom, amit gondolok, hogy gondolsz, hajrá, légy bátor, stb...
2009. szept. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!