Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A moderátorok mért törlik az...

Gerodávid kérdése:

A moderátorok mért törlik az összes kérdésemet? Nekem nincs jogom kérdezni? Még ha jó kategóriába teszem is.

Figyelt kérdés
2013. jan. 9. 07:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem az átlagéletkoruk úgy 25 év lehet, hogy szüzek-e, azt nem tudom. De, hogy biztos a gép előtt ülnek 0-24h, az hótziher, abból kiindulva, hogy régebben azok lettek moderátorok, akik a legtöbb órát eltöltötték a rendszerben (chaten/fórumban). Röhelyes látni az indexen is, hogy ugyanazok a (looser) arcok fossák tele a fórumokat, a jellemzően off szövegekkel már évek óta, szánalmasak.
2013. jan. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

utolsó hsz:igen biztosan szüzek sztem.más nem késztet embert ilyesmire.

utolsó elötti hsz:mi az hogy jár nekik?akkor én is szeretnék minden nap egy kicsit másokkal kib.szni hol van rá lehetőség?

utolsó elötti elötti hsz: ott a pont

és eleve mi az már hogy az egyik töröl vmit a másik nem.ez aztán az egységes elfogulatlan itélkezés.

majd bíróságon is ez lesz?kegyetlen károly 20év letöltendőt ad csoki lopásért.jószivű józsef meg szabadon enged sorozat gyilkosság után?

itt meg leginkább túlkapások vannak mert vkinek elgurult a gyógyszere.engedékenységre nem igazán van példa.főleg mikor 2 ugyanolyan kérdésből az egyiket törlik másik meg vígan éli tovább életét.és teljesen ugyanaz a kérdés szóról szóra.ebben aki talál logikát az forduljon orvoshoz sürgősen.lehet már nem tudják megmenti akkor kérjen elaltatást.

2013. febr. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!