Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A moderátorok mért törlik az...

Gerodávid kérdése:

A moderátorok mért törlik az összes kérdésemet? Nekem nincs jogom kérdezni? Még ha jó kategóriába teszem is.

Figyelt kérdés
2013. jan. 9. 07:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%

világosan le van írva itt az oldalon,hogy milyen kérdéseket ne tegyél föl,

te meg pont olyanokat teszel föl, amit nem lehet,

ezért kénytelenek törölni a rossz kérdéseket,

2013. jan. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

itt van leírva,hogy miket nem tehetsz meg :

[link]

2013. jan. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%

Mivel nem tudjuk, milyen kérdéseket teszel fel, így nehéz válaszolni. Lehet, megszeged a fórum szabályzatát.


De azért hozzátenném, hogy itt néha igencsak furcsán működnek a moderátorok...

2013. jan. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

nekem tegnap a válaszaim törölgették, de olyant ami témába vágott és nem bántott senkit (a kérdezőt megkérdeztem ő volt-e a bejelentő, de nem ő)


szóval szerintem a modiknak itt néha elgurul a gyógyszerük, továbbá a feladatuktól függetlenül mint felhasználó is belépkednek, kérdést/választ írnak, és miután emberből vannak - és úgy tűnik nem mindegyik a jobbik fajtából - simán nekiugranak valakinek alattomosan akivel egy adott témánál nem értenek egyet


én simán megtiltanám egy moderátornak, hogy mezei felhasználóként is részt vehessen az oldalon, mert akkor már nem tud pártatlan lenni

2013. jan. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Írj egy példát mi volt a kérdés.
2013. jan. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%
Az tény, hogy itt nagyon következetlen a moderáció, nem feltétlenül az egyes moderátorok miatt, inkább azért, mert nagyon különböznek egymástól. Te valószínű ugyan azt fogtad ki mindig, és két-három jelentés után már csak a neved alapján is törölt.
2013. jan. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Most figyelj, akkor miért nem érsz rá elolvasni a szabályzatot?

Elméletileg ha nem olvasod el, akkor nem tudod, hogy mit szabad, mit nem...

2013. jan. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mik voltak a kérdéseid?
2013. jan. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szánalom amit ezek csinálnak.Egyszer olyat kérdeztem hogy hol lehet panaszt tenni a moderátorok ellen,hát nem törölték ezek a *******?
2013. jan. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ne ítélem el őket, ennyi jár nekik. Átlag hétköznapi emberek, valamiben ki kell élniük magukat. Nem lehet mindenki felelős beosztású igazgató valahol, de nekik is érezniük kell, hogy valami fontosat csinálnak. Nekik is meg kell legyen a kis hatalmuk. De melyik ember nem követ el néha hibákat, ki nem esik néha túlzásba, kit nem ragadnak ez néhanapján az érzelmei, az indulatai? Ők is csak emberek, mint bárki más.
2013. jan. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!