Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » "Amit máshol nem mertél. Itt...

"Amit máshol nem mertél. Itt megkérdezheted! "?

Figyelt kérdés

Hát szerintem nem valami igaz ez a szlogen! Nekem már a 2. kérdésem törlik. Elég rossz, hogy már itt is cenzúra van.


2 kérdésem témája az volt, hogy hol lehet a Hajógyári szigeten bevállalós csajokat felszedni, illetve valóban volt-e holokauszt, mert elég sokan (történészek is) tagadják.

Ezek nem feleltek meg a kérdéskiírás feltételeinek!

Ha azt kérdezem, hol vegyek drogot azt megértem, hogy törlik. De ezeket???


2012. dec. 11. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

1. Menj a szobádba

2. Fakadj sírva

3. Ismételd

2012. dec. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Túl van moderálva az oldal! Nekem is töröltek már olyan kérdést (is) ami nem sértett szabályt!
2012. dec. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
Egy hozzászólásban leírtam azt a szót, hogy k...va, és amikor elküldtem, jött egy automatikusan generált üzenet, hogy az összes hozzászólásomat átnézik, és ha ilyen szavakat találnak benne, akkor törölnek a felhasználók közül. Ez is mekkora túlzás már, nem?
2012. dec. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
25%
Amit nem mertem megkérdezni eddig,(majdnem20éve már): anya szeretkezünk? Amugy sok válaszom törölték már. Ezt is fogják.
2012. dec. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Dalek Traak ***** válasza:
100%
Hát a moderátorok néha elég furcsán viselkednek, néha ok nélkül törölnek (cybermodederátorok). Bár ez a moderáció eltörpül a 404 oldalán folyó diktatórikus, esztelen, önfejű moderációhoz képest.
2012. dec. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bezzeg ha megkérdeznéd, hogy -mikor jönnek a reptoidok és a plejádok?-, ezt tuti nem törölnék. Pedig egyértelműen kamu, valótlan ez az egész plejád és társai dolog, ami az ezotériában megy, mégis kint hagyják a kérdéseket és válaszokat is. Inkább ott kellene serénykedniük a modiknak, nem máshonnan törölgetni minimális okok miatt kérdést és választ.
2012. dec. 14. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!