Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Valaki megmondaná nekem, hogy...

Valaki megmondaná nekem, hogy ez a "kérdezz-felelek" oldal kinek/kiknek és miért éri meg?

Figyelt kérdés
Talán a reklámok miatt? Mindenestre érdekes...
2009. aug. 16. 11:18
 1/4 anonim ***** válasza:
96%

Például azért,hogy erre kérdésre,ami téged /most érdekel, valakitől kapj egy számodra is megfelelő/kielégítő választ.

Aztán vannak olyan emberek,aki otthon ülnek,nem járnak sehová,mert talán nem tehetik meg, de ezen az oldalon kapcsolatot tarthatnak a külvilággal,

....a humor kategóriában feltett kérdéseken jókat röhögnek,

....valamit keres,javítana, de hirtelen kell válasz,

....olyan kérdésre kap választ,amit máshol nem mer megkérdezni,

....finomat szeretne sütni/főzni a kedvesének.

Szóval szerintem: nekem megérte regisztrálnom! És neked?

2009. aug. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Úgy érted, hogy az oldal készítőinek miért éri meg? Hát egyértelmű, hogy a reklámok miatt, mint ahogy nagyon sok más oldal készítőinek is. Itt szerintem pláne célzottan (is) lehet reklámozni, hiszen a szavakból, amit a kérdés tartalmaz, már ki is lehet "következtetni", hogy milyen hirdetés kell oda. Persze gondolom ez automatikus.
2009. aug. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A google hirdetések után pénz jár a weblap tulajdonosainak,de persze csak akkor ha rá is kattintassz.Ha azt akarod,hogy továbbra is fennmaradjon az oldal,és ne menjen csődbe,akkor kattins a hirdetésekre,nem tudom pontosan de kb 15-20ft-ot kap az oldal tulajdonosa kattintásonként:)
2009. aug. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát akkor sajnálom, mert én még soha egy hirdetésre se kattintottam se itt, se máshol. És ha a tv-ben megy reklám, akkor mindig átkapcsolok egy spanyol komolyzenei rádiócsatornára, amelyik nem ad reklámokat. Én itt Olaszországban egyébként ezen az oldalon is többnyire olasz hirdetéseket kapok. De már nagyon irritál az az őszes hajú, komoly embernek látszó figura, aki valami diplomaszerzésre akar rávenni már vagy fél éve.
2009. aug. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!